| HepiBăluuns a întrebat:

Da-ti-mi idei super de farse(ce malefici suntem laughing). cele mai tari stiu ce primesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune unt pe gresie cand e cineva la dus. cand o sa iasa. poc. functioneaza mereu

6 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Spune-le parintilor ca ai ramas corijenta la vreo trei materii si asteapta-le reactia!

Răspuns utilizator avertizat
| melissa_3397 a răspuns:

Asculta asta poate iti vine inspiratia :)))... http://www.trilulilu.ro/CiocoPuf/8ade156309c0b6

| MicutzaaPooh a răspuns:

Inainte sa te culci pune pe capacul de la WC o folie transparenta laughing e cam scarbos da` merge laughing

| zeldaxlove64 a răspuns:

Poti face farsa aia cu frigiderul care merge sau ca a castigat nu stiu cati bani, sau ca i-a venit factura la telefon nu stiu cat, ori ca a comandat un tort de la cofetaria "Caca Maca"

| love08 a răspuns:

Pentru scoala merge sa umpli ghiozdanul victimei cu toate gunoaiele pe care le gasesti iar cand va deschide ghiozdanul...surprizaaalaughinglaughing