| nevermind3322 a întrebat:

Ce idei de farse aveti? Cele mai multe si mai amuzante primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 20ionel20 a răspuns:

De exemplu, poti pune deasupra unei usi semi-deschise o galeata cu apa, vopsea, ciment ud etc.Mai poti inlocui un recipien cu pasta de dinti cu mustar.ketchup.....Uite un clasica poti pune o coaja de banana, se accepta si portocala pe gresie sau parchet astfel persoana care trece va cadea. Ultima potilipi niste papuci de pamant, parchet, covor daca nu mai ai nevoie de acei papuci astfel persoana care se incalta se va strofoca si ultima este sa torni apa pe gresie iar persoana care calca va aluneca.Eu le-am inventat pe majoritatea.Bafta.

2 răspunsuri:
| 20ionel20 a răspuns:

La faza cu recipientul ma refeream la pasta din el.

| ALEJANDRAAA10 a răspuns:

I a un tic tac il rupi in doua si il dai cu o carioca rosie si poti zice ca ti a cazut dintele cu mama bunica si tati a tinut!