| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi un fruct, ce ai fi?
Eu sigur as fi o afina...

56 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bă voi ați trecut de grădiniță?

| Doub a răspuns:

Nu stiu cine e "AnimeDaisukiFukingKillYou1", deci "te prefer" pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Ce-i aia gradinita? Nu am auzit de asa ceva...

| TrainWithWayne a răspuns:

Mai bine plecati amandoi

| Doub a răspuns:

Sper ca apreciezi ca te sustin, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Eu? Apreciez, cum sa nu... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TrainWithWayne):

@_@ sad Vrei sa plec? Tie ce ti-am mai facut?

| Meli2314 a răspuns:

Wtf
voi n-aveti ce face laughing

| TrainWithWayne a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic laughing

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns (pentru Meli2314):

Asa e, chiar n-au ce face. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Deci....schimbi numele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Meli2314):

Nup, da....intrebarea e cam aiurea, mai bine o schimb. Poate isi schimba si el numele...

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm... Ma mai gandesc, deocamdata nu stiu pe ai cui sa il iau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

O haide... ti-am spus si motivul pentru care nu vreau sa fie 2 Daisuki si tu tot asa continui?
pune-ti numele UnicatPerfectKiller, poza asta http://i60.tinypic.com/5d5a82.jpg

Si gata, esti tare.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, gata laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

As fi o zmeura. A stat prea mult langa afina si a fugit si vrea sa isi caute gustul. Asa si eu, am stat prea mult langa tine si caut un loc ca sa fiu iertat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Hai măă... Asa de rea sunt?
Aw, Sebastian e pe masina ta. Uh, ce masina frumoasa. *Sebastiaaaaannn* ♡.♡

| TrainWithWayne a răspuns:

De ce ai schimbat intrebarea?

| Anonimus1110 a răspuns:

Laba

| OoBunnyoO a răspuns:

laughing Cu siguranta as fi un grapefruit.

| Croampa a răspuns:

Lebenita! big grin
Si ce-i iar Daisuki, are dreptate potato: " n-au ce face"!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Mda... pepenele galben e mai bunwinking cum adica ce-i iar. ce am mai facut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

Cand eram mica, am facut suc de grapefruit, si am varsat toata ziua. A fost nasol... straight face

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu... dar gasesti tu ceva sa faci iar( da, are logica)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Adica ceee...eu sunt capul rautatilor? Sau ce? Haideti mai, sunt un drac... copilas cuminte. :"

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"eu sunt capul rautatilor?"
Cam da. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Eu? Staiiii...care Kawaii esti? Aaaa, e scris cu 3 de i, gata, lasa ca stiu. smug

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am impresia ca iti placea mai mult numele care l-am avut inainte de asta, asa-i? laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Tocmai d-asta voi fi un grapefrut. Este razbunator, printre altele. laughing

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt singurul cartof de aici smug