| Bastet a întrebat:

Daca ai putea fi o creatura mitologica sau o fiinta nevazuta, ce ai fi? devil

Răspuns Câştigător
| Popcorncubranza a răspuns:

Sa fiu un varcolac sau un varcolac-fantoma sau un varcolac-fantoma-vampir sau un varcolac-fantoma-vampir care se poate teleportalaughing

33 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Dude... vreau să fiu vacă în India. Sau un papagal într-un bar de negri.

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Aş vrea să fiu un brontocâinezaur.
Sau o creatura albastra cu 4 picioare, cu aripi, 2 ochi maari şi pistrui pe fund :]].

| Fragile a răspuns:

Hmm.
-vampir
-fantoma
-inger
-sirena
nu ma pot hotari.thinking thinking ma ajuti?happy

| Pralină a răspuns:

Ar fi super as fi o pasare Phoenix. Oho! Vad ca am deja si gasca!big grin.Hai amici sa zburam da nu in seara asta ca is pedepsitalaughing

| Aero a răspuns:

O pasare Phoenix.

| Aero a răspuns:

@cRiii, sa inteleg ca ti-a placut Avatar big grin

| BlackVeil a răspuns:

Medusaa big grin

| pwp a răspuns:

Vampir love struck
ii ador love struck

| kiky278 a răspuns:

Eu as fi un... Ce interesant nu?

| Gentiana a răspuns:

As vrea sa fiu invizibila.Doar in anumite locuri.Si sa fiu un fluture sau o musca sa intru in casele oamenilor pe fereastra si sa vad ce fac.laughing

| Ingerash a răspuns:

As vrea sa fiu o fantoma, dar doar in anumite momente.Sau sa ma pot teleporta

| madia a răspuns:

Fiinta nevazuta. Vreau sa spionez lumea. devil

| ProjectJackpot a răspuns:

As fi un inger, pastrator al pacii.

| yoo23 a răspuns:

Sa am ochii galbeni, sa iasa lumina stralucitoare galbena din ei, cu aripi, si sa zborbig grin

| QuadruplePersonality a răspuns:

Vampir sigur!
Atatea chestii bune in schimbul dorintei de sange. O nimica toata straight face

| Geanina a răspuns:

Aphrodita zeita dragostei; x; x

| hSh3ad a răspuns:

Un Kelpie care se spune ca:pare să fie un cal sau un ponei, rătăcit și frumos, din care picură apă, iar pielea lui este rece și mătăsoasă. Își foloseşte frumuseţea pentru a atrage oameni, în special copii, care sunt tentați să călărească. În momentul în care un călăreț se avântă pe spatele său, pielea devine cleioasă și imediat calul se azvârle în cel mai apropiat iaz sau lac, pentru a-l îneca pe cel care s-a aventurat să îl călărească.

| Mandy a răspuns:

Un ****

| mysterious a răspuns:

Mi'ar placea sa fiu vampir sau o Selkie(Este o creatura ce apartine de mitologiile scotiene si irlandeze. Sunt cunoscute pentru faptul ca pot trece de la forma de sirena la forma umana. Exista foarte multe povesti atribuite acestor creaturi iar majoritatea sunt tragedii romantice - se spune ca au voie sa intre in contact cu oamenii insa doar pentru o perioada limitata de timp, de unde si povestirile si legendele despre barbati sau femei atrasi de aceste fiinte)

| Anonim69 a răspuns:

Probabil, un inger!

| Anonim69 a răspuns:

Nu ai idee cat m`am gandit la intrebarea ta ieri, acum am dat iar de ea, pur si simplu nu stiu, sunt atateastraight face mi ar place sa fiu un fenomen, adica ploaia, sa sterg lacrimile oamenilor de pe fata cand plangsad

| AdeLyna36 a răspuns:

Vrajitoarea Viviana din "Merlin si Viviana".

| regina a răspuns:

Vampirhappy

| Armyanka a răspuns:

CameleonlaughingCa își schimba culoarealaughingși se face nevăzutbig grinar e al naibii de uratsmugrolling on the floorFunda?laughing

| Stefy_5345 a răspuns:

As fi o vrajioare a binelui care se poate teleporta

| dannyella15 a răspuns:

Fata Morgana

| makandrei a răspuns:

Un limbric laughing

| sefwefhiff a răspuns:

Aleg varianta C: Dumnezeu!