| DumnezeuTatal a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea, cum ati schimba steagul Romaniei?

Răspuns Câştigător
| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

O **** cu lant de haur la gat, e cel mai reprezentativ pentru Romania zilelor noastre

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://img.kudika.ro/images/article_pictures/back/bunaciuni1.jpg

sa moara dusmani ca avem fete frumoase in tara

| Drimmero a răspuns:

Cu siguranta nu in culorile Hungayiriei!

| Doub a răspuns:

Mi-aş pune faţa mea pe el.
Şi voi, muritorii de rând, mi-aţi face plecăciuni.
Ahh, scalvii mei. ♥♥♥

| Idkidk a răspuns:

Nu l-aş schimba, ăsta este simbolul ţării noastre : România. Noi suntem nişte oameni foarte bogaţi, şi nu l-aş schimba!

| Geanin a răspuns:

Unu din astea:
http://imgur.com/a/2htPK

| alexandrualind a răspuns:

L-as pastra tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-i si pe cativa unguri sa vezi ce parere au si ei...

P.S. (Nu am nimic cu ungurii care sunt de treaba, dar ceilalti sunt ingrozitori laughing )

| DumnezeuTatal explică (pentru anonim_4396):

Kurva romani.
Adica Salut. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Usor ma laughing, nu ai citit cu atentie ce am scris? Cu aia care-s de treaba nu am absolut nimic, sunt super ca oameni si am si prieteni unguri big grin. Daca ai stii ce face politica ungurilor cu biserica din Romania ai vomita... plus altele (nu dau detalii despre chestia asta,). Si crezi ca nu stiu ce ai spus? Eu n-am chef sa ma cert cu un om care nu intelege nici macar un cuvant din propozitia mea, pentru ca nu isi are rostul. Si eu as putea sa iti zic ceva care incepe cu Bozm... sau cu P dar ma abtin, nu ma cobor la nivelul tau. Daca tu te frustrezi din orice, e problema ta, nu a mea. Szia! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

A da, si daca nu stii ce inseamna ironie, te rog sa iei o carte despre asa ceva si sa o citesti, ar fi foarte util. Iti mai spun inca odata, eu ii respect pe ungurii care ma respecta si pe mine, ii si ajut daca e nevoie, dar aia care isi bat joc de tara noastra, NU! Sa ti se intipareasca bine in cap! Ca nu spun de 10 ori laughing)

| DumnezeuTatal explică (pentru anonim_4396):

Eu nu sunt ungur de treaba. smug
Ardealu a mienk!
*in atentia ciudatilor, eu glumesc aici*

| DumnezeuTatal explică (pentru anonim_4396):

Mie imi place ca se aprind repede spiritele in discutii unguri vs romani, e amuzant, si trist, dar amuzant.
*rade*

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Serios, ai glumit? thinking Ca mai mult mi s-a parut ca te-ai simtit jignit la cum ai vorbit rolling on the floor

| DumnezeuTatal explică (pentru anonim_4396):

Ti se pare tie, tocmai ce ziceam de spirit aprins. laughing
Daca ma simteam "jignit", ziceam ceva : "szopni... egesz csalednak", da nu zis ca Ildiko la mine invatat fiu ungur jol. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Bine ca nu ai zis ca se aprind brichetele in discutie laughing In fine, eu de plictiseala am vorbit happy
*rade si eu* tongue laughing

| DumnezeuTatal explică (pentru anonim_4396):

Uneori imi doresc sa nu fiu hibrid romano-ungur, sa ma alatur unei tabere, sa aprind brichetele in discutie. smug smug smug
*isi ia canistra cu benzina si pleaca*

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

rolling on the floor) Szeretlek, Vicces vagy!winking

| DumnezeuTatal explică (pentru anonim_4396):

Koszi, szivem :* :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Szivesen happy

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai sa stii nici steagul Austro-Ungariei nu ar arata rau ca nou drapel https://upload.wikimedia.org/......nsign).svg
Gott erhalte Franz den Kaiser!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

laughing)))

| MistretulPufos a răspuns:

As pune un cap de lup cu corp de sarpe

| AdrianVoicu a răspuns:

Http://s1.ziareromania.ro/? mmid=9dbb5ec012609443e

| DumnezeuTatal explică:

Ce ai cu mine? sad

| FataȘarpe a răspuns:

L-as schimba complet. Cum? Sa-mi bag ceva de am vreo idee. Cert e ca l-as schimba

| Fetitzacekurai a răspuns:

Multumesc mult Doamne!

P.S. Eu sunt MadaMadalinutza numai ca mi-am uitat parola si a trebuit sa-mi fac alt cont

| MadaMadalinutza a răspuns:

Ba zebra, nu te mai certa cu Dumnezeu Tatal ca el e atotputernic si stii cum se zice : "daca te porti urat cu cineva Doamne Doamne te pedepseste" mai ales daca e insusi Doamne Doamne. Vrei sa te pedepseasca Doamne Doamne?

| DumnezeuTatal explică (pentru MadaMadalinutza):

Asa, fiica mea. Am o pereche de aripi pentru tine.