| Mokaxoxo a întrebat:

Daca ati muri ati mai trai? Daca o zebra v-ar manca ce ati face? Daca ati fi o perna ce ati face? Cine imi raspunde cel mai amuzant primeste funda!

Răspuns Câştigător
| IAmAFreak a răspuns:

Pana plec de pe Terra mai dureaza.
As deveni o zebra :3
Pernele nu fac nimic altceva in afara de somnic :3

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă,dacă dacă...

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

1.Eo nu mor
2.As manca-o eu apoi pe ea.
3.As dormi pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Aş mai trăi şi aş muri din nou.
- M-aş scărpina.
- M-aş murdări.

| ILoveTacos a răspuns:

Da,aș trăi intr-un univers paralel cunoscut ca și un sicriu.

I-aș băga un cactus pe gât, să mă scuipe la loc, după care i-aș da niște strepsils.

Dacă aș fi o pernă, m-aș ruga Dumnezeului pernelor să nu fiu lăsată unui om care să mă înece în bale când adoarme cu gura deschisă.

| WildDream a răspuns:

1.daca as muri as trai ca un zombi
2.as face-o sa aiba gaze
3.le-as zice la toti sa se duca in pana mea (ca as fi o perna umpluta cu fulgi)

| KRIIIX a răspuns:

Poti sa te duci la cimitir sa adresezi prima intrebare, noi nu stim laughing))). 2 - Daca m-ar manca o zebra as deveni trecere de pietoni. 3 - Daca as fi perna m-as lua la bataie cu alte perne ( Bataie cu perne, gen FightClub ) laughing)

| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

Da,As manca-o si eu pe zebra, as musca.

| tomabogdan a răspuns:

1.da
2.as danza in saboti pana m-ar vomita
3.mi-as scoate penele peste noapte sa doarma ala care sta pe mine pe pat

| sebster a răspuns:

1 Eu nu mor! 2 Gluma trista! 3 Gandeste-te daca ar fi o studenta de 18 ani!

| fata2 a răspuns:

1 da 2 as astepta pana m.ar caca 3 as linge persoana care doarme cu capul pe mine