| MikiPiki a întrebat:

Daca ati putea omora pe cineva fara sa fiti pedepsiti, pe cine ati omora si de ce?

16 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Dar cine e pedepsit?confused

| DaVà a răspuns:

Pe Lizard! Chiar ma enerveaza tipu`

| DaVà a răspuns:

Nu-mi amintesc daca am mai raspuns dar fie.L-as omora pe Lizard, soparloiu` ala urat cool

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Mai e nevoie sa spun ca pe "soacra-mea"? cum de ce? denumirea in sine zice totulsad
P.s:Omorî

| PastilăBă a răspuns:

Pe Giastin Biberoon\m/
De ce?*se gandeste*
Hmmm...pentru ca e un dobitochappy

| uǝʞɔıp a răspuns:

Toti. profesorii! 1

| BastetReloaded a răspuns:

As vrea s-o sinucid pe Bastet

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pe profesorul de matematica big grin
ca ma enerveaza rau de tot...

| WhiteWolf7 a răspuns:

Pe toti cantaretii comerciali, pe cacatu basitu spurcatu boratu cretinu tampitu etc. etc. de Basescu(fara suparare fa) si pe unu de la mine din clasa care se ia tot timpu de asta de a pus intrebarea.
AM ZIS!

De ce? Fiindca asa vreau, ce nu-i un motiv destul de bun? Io cred cai cel mai bun si mai logic.

| BiaSiAtat a răspuns:

Pe Miley Curus

| mary a răspuns:

Pe profu' de fizica...

| CandyTetris a răspuns:

O persoana nu ajunge.Proabil as da teste de IQ si as omori tot ce e sub 99.Anyways,daca ar trebui sa ma rezum la o persoana ar fi Lady Gaga, i-as taia capul si l-as pune pe degetul mare al Statuii Libertatii alaturi de mesajul:"To much compromise, to much obscenity".

| Deeu_1723 a răspuns:

Pe Justin Bieber.
happy

| Deutssa_4531 a răspuns:

LOL ca pe Basescu.
1.Pentru ca ne-a facut de rusine tara si este un chior de c***t.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fosta mea prietena smug

| anonul a răspuns:

Nu mi-ar ajunge doar cineva, macar 100.000 o data, in felul asta as putea scapa Romania de clasa politica si de o parte din tigani, i-as tinti pe cei mai avuti. Daca ar fi sa am o putere sa ucid as vrea un carnetel care poate ucide pe oricine daca ii scriu numele in el (ca in Death Note).