| Claire_8948 a întrebat:

Daca cineva i-a zis la cineva ca e un papa-lapte atunci nu trebuie sa mai manance lapte deloc? Sau ziceti-mi cat lapte trebuie sa manance ca sa nu mai fie un papa-lapte.
Mentionez ca nu sunt eu ala.

Răspuns Câştigător
| Puţifer a răspuns:

şi mie mi s-a spus că sunt o papă-brânză.
( fără supărare, @Brânză )

2 răspunsuri:
| Mişaaa a răspuns:

În numele lui Trompi. rolling eyes

| lara1100 a răspuns:

Papa-lapte nu inseamna ca mananci prea mult lapte! Inseamna ca aceaa persoana e fricoasa si mai panpalau.Asta nu inseamna ca se poate schimba.Trebuie doar sa fie ajutat sa prinda putin tupeu, curaj.Dar pot spune ca aceea persoana care ii adreseaza acest cuvant altei persoana e prost crescut. Sper ca te-am ajutat!