| alex4532 a întrebat:

Daca cineva te bate si te incuie in casa tu ce faci?(scuze categoria)

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Imi e mila de cel care incearca asta devil

| pinguinuVerde a răspuns:

Îi dau un crac în bot, sar pe geam şi fug prin lume cu maşina de gunoi.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Imi pare sincer rau pentru tratamentul ce ti s-a aplicatlaughing

| Deny1333 a răspuns:

Ies pe geam?

| Vizitiul a răspuns:

La.ba, ca sa ma reculeg.

| Vizitiul a răspuns:

Kongeriket -Si-n final, nu te va mustra constiinta? Nu-s mai dureroase mustrarile constiintei decat agresiunile fizice? De ce ti-ai complica situatiabig grin?

Răspuns utilizator avertizat
| Lullly a răspuns:

Pai imi iau cheile de rezerva si ies din casa, apoi ma duc sa imi iau alta usa ca sa nu mai vina ala care m-a batut si cand va incerca sa deschida usa eu ii voi deschide si il voi bate cu cu o bata de baseball si voi chema politia!(the end) laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Sparg peretii si fug

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Este alcool în casă? Dacă da, beau bine de tot şi după aia chem poliţia şi spun că m-a forţat şi îmbătat şi apoi înfloresc agresiunea în sine happy.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Drojdier: Mustrări de conştiinţă? thinking (processing)
Error: 217 there has been an attempt to integer divisio by zero.
Processing attempt failed!

| EuAli a răspuns:

Daca acolo gasesc o sticla de cola, o beau, dupa care dau cu toata forta in pereti a sa ies de acolo sau daca am un telefon mobil apelez la 112.

| αηdяεy a răspuns:

@giuly bine zici, bere ori vin sa fie si uiti de probleme laughing

| Ada11 a răspuns:

Urlu si daca reusesc fac rost de un telefon sa sun la 112. laughing. Cine crezi ca te bate si te lasa in casa singur?
Funda?

| Mauve a răspuns:

Pai incerc sa ies din casa.Ori dau un telefon sa anunt pe cineva, ori ies pe fereastra, vad eu cum la momentul respectiv

| ElySa a răspuns:

Inebunesc de furie si sparg usa si ma duc si il iau la bataie pe ala care ma incuiat.

| Ciufulici a răspuns:

Iti e frica ca vine maicata acasa si ai nevoie de informatii!

| DaBlackPoison a răspuns:

Vorbesti cu cineva apropiat care te-ar putea ajuta.

| R0nnny a răspuns:

Iasi da cu usa in cap la ala sa se invete minte