| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti porc si iti dai continuu cu parerea, trebuie sau nu chemata protectia animalelor?
Pareri?

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

N-am mai vazut porc vorbitor....nici zburator, dar in fine. Lasa "porcul" sa vorbeasca, de ce trebuie sa-ti bati tu capul? Oricum am impresia ca guitatorul e pus pe cearta cu toata lumea.

8 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

"Daca esti prost si iti dai continuu cu parerea, trebuie sau nu chemata protectia animalelor? "

| єχcєєℓ a răspuns:

Am eu o părere.Nu-mi place carnea de porc.

| Ashadow a răspuns:

De ce intrebi? Nu stii ce sa faci cand iti vor raspunde la intrebare(porcii adica)? Pai in cazul tau nu a chemat nimeni nicio protectie a niciunui animal deci poti sa-i pasuiesti de data asta.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Fosile, pam pam pam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Porcii nu pot privi spre cer. Parerea mea e ca nu stiai chestia asta.

| SootheMySoul a răspuns:

Hai ma! Azi m-am apucat si eu de dieta!

| SongokuJR a răspuns:

Vezi ca intru cu privirea la picioarele tale.

| Rax a răspuns:

Ce treaba are protectia animalelor? cheama un veterinar.