| Stefy_5345 a întrebat:

Daca ghiciti ce vreau de la mosu FUNDOI. indicii:un telefon, un caine, o pisica, o bratara din aur, un PC, o pereche de manusi cu fular si caciula, a...si cam atat. voi trebuie sa-mi gasiti cadoul din toate acestea

Răspuns Câştigător
| cOPPY a răspuns:

Un pchappy

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NobodyHeree a răspuns:

Din punctul meu de vedere, vrei sigur un animalut.Deci un catelus sau o pisicuta :X

| BlackVeil a răspuns:

Sunt sigura ca vrei sanatate pentru. parintii tai si mult noroc la scoala! Lucrurile acestea materiale nu tin mult. happy (nu conteaza daca imi dai fundita sau nu, important e ca poate te-am luminat putin)

| kiky278 a răspuns:

Un telefon

| DeeaLove08 a răspuns:

Un telefonlove struck

| hSh3ad a răspuns:

Un telefon si un PC logic...

| Contrast a răspuns:

Catel!

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Cred ca daca ar fi dupa tine pe toate rolling on the floor (:

| xPinkSunShine a răspuns:

Un Calculator?

| SweetAngelCry a răspuns:

Ti le doresti pe toate?

| Ella98 a răspuns:

Un cutzu mik si dragalash

| DjAnnaLove a răspuns:

Eu cred ca un caine! big grin

| me a răspuns:

Probabil ca un telefon, asta vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mhn24: sau mai bine zis pereche de manusi fular si caciula pictate pe husa de la telefonsmug