| CopilRasfatzat a întrebat:

Daca ma filmez si eu cand plang ca vreau sa-l vad pe justin bieber si postez pe youtube.am sanse sa-l vad?:)))

http://www.youtube.com/watch?v=AKEQwvaYI_k&feature=chann el

8 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Norocoasa fata zau asa!

| Mary24 a răspuns:

Nu... fata asta cred ca a facut mult mai mult pentru al vedea sunt multe fane care fac asta deci mai bine nu incerca ca te faci de rasbig grin

| MyWorld a răspuns:

Sorry da nah... Nici o sansa straight face Daca faci asTA TOTI VOR RADE de tine(crede-ma stiu cum e ca oamenii sa ma creada gay ptc asc justin bieber)In cocluzie nu incerca daca nu vrei sa mori de rusine ziua urmatoare

| Boniboon a răspuns:

Bai. poate ai o sansa laughing))))))

| JuliaSweet a răspuns:

Ete pl! Daca ai face u asa ar face toti rolling eyes

| mih5a a răspuns:

Depinde...cati ani ai? Cody(fata din clip) a fost cred ca prima pe care a cerut-o in casatorie...in gluma.Mult succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze si eu il iubesc da nu cred ca asta e o solutie. Daca afli ceva sa-mi spui si mie.