| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Daca ma musca un catel devin un varcolac? :-ss
sunt ff ingrijorata pentru ca m-a muscat catelul vecinei mele:-ss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Peste o săptămână o să începi să latrii.

| Zendaa a răspuns:

Daca te-a muscat de gat devii pacient in spital. Daca te-a muscat de c*r devii oficial sterila.

Răspuns utilizator avertizat
| BOOBZen a răspuns:

Daca-i caine lup atunci devii varcolac, nu cu o kikineata de bichon maltese de exemplu...

| AlexandraSmiley a răspuns:

Ce mah nu stiai?:o Toata lumea stie.straight face:o

| girl12girl a răspuns:

Nu mai crede in prostii. astea sunt povesti de adormit copii. injura si tu catelu ala pana noi mai putea daca ai nervi pe el. daca nu lasa-l si nu te mai apropia de el. si poate tiaia facut ceva la picior asa ca du-te la un medic. nu ii asculta nu o sa se intample nimic dar ti-am zis du-te la un medic. si sa stiu ca vreau funda. clar?

| Paywa a răspuns:

Nu devii varcolac laughing, in cel mai rau caz iei rabie sau alte boli

| TheSpy_7591 a răspuns:

Nu mah...devii vampir.Cum de nu stiai?
Daca te zgarie o pisica sau te musca un liliac devii varcolac. rolling on the floor