| smek3r a întrebat:

Pentru ce motive ați arunca televizorul pe geam?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca imi va fi sters comentariul datorita pupincuristilor politici care exista pe aceasta platforma
dar mie imi vine sa sparg televizorul cand il vad pe "marele" Klaus Iohannis, am o repulsie pentru acest pseudo-om, nu-l suport! dar nu sparg un tv OLED pentru un asemenea omwinking

| ALM2000RO a răspuns:

Nu l-aș arunca niciodată pe geam. E Smart TV și-l folosesc pentru Netflix și Disney+.

| ILikeBlackCats a răspuns:

N-am televizor. Daca as avea, probabil unul din motive ar fi faptul ca n-am loc de el

| BobTheCat a răspuns:

Nu as face asta decat in situatiile de criza (de exemplu, daca AI-ul o ia razna, ma gandesc ca nu e o idee buna sa tii tehnologie smart in casa!winking )