| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

Daca nu ai valoare te calca lumea in picioare? sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca stii cum sa le intorci cuvintele, nu te pot calca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii bărbat si infrunta-i pe "valorosii" plini de fite.
Mili milion, mili milion, mini mini mini mini mini minion. laughing

| ƦoyJoиЭsJR explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! M-ai incurajat enorm

| JustinDaniel a răspuns:

Da te calca, trebuie sa fii cineva sa bati pe cineva si sa iti faci o reputatie deci eu am reputatia lui fratimiu, el a batut multi 4 vs 1 1= e fratimiu si 4 erau aia care vroia sa il bata si fratele meu ia batut, sau poti sa te faci prieten cu cel cunoscut :
Ce faci frate, ce va gen big grin
El spune bine frate ce va gen si sa te dai un pic mai de cartier si o sa o altfel de reputatie.