| Laly_4113 a întrebat:

Daca pe o usa scrie"Interzis gayilor"!"...intri? Motiveaza raspunsul si iei fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poy intru.pentru. ca nu sunt gay, daca as fi fost gay nu as fi intrathappyhappy

9 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Păi intru, că dacă e interzis gay-lor, atunci trebuie' să fie heterosexuali pe acolo laughing, nu?

| criss:) a răspuns:

Intru pentru ca sunt fata.big grin
fetele nu pot fi gay.laughing

| criss:) a răspuns:

@GenOm.nu stiam. oricum multumesc de precizarehee hee. am gasit si eu si este adevarat.Adjectivul gay poate fi utilizat pentru a descrie o persoana care prefera partenerii de acelasi sex, de exemplu: "o femeie gay","un barbat gay" sau "o persoana gay".laughingin fineoh go on
dar cine stie ce pot sa gasesc inauntru?:devil)

| JeTeLove a răspuns:

As intra, de obicei nu ma uit ce scrie pe usi... thinking

Răspuns utilizator avertizat
| vladutz00 a răspuns:

Intru pentru ca in primul rand nu's gay xD si in al doilea rand fara ofensa pentru gay mi se face rau cand ii vad :-&

| ByZZy a răspuns:

Intru deorece daca nu as fi intrat as fi fost gaywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criss, ''gay'' e la modul general. Si femeile si barbatii pot fi gay, doar ca barbatilor li se zice ''poponari'' si femeilor ''lesbiene''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, cum sunt unii.laughing
Voi ati intra pe usa, chiar daca nu ati avea nicio treaba inauntru, doar ca sa fiti siguri ca nu sunteti gay, a?laughing