| lplostonyou a întrebat:

Daca premiile Grammy s-ar da si pentru prostie, credeti ca ar fi multi castigatori? happy

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Daaaaa,ar fi gramezi de romani premiati!
marian vanghelie,nikita,gigi becali,fernando de caransebes, sau cum se scrie,(de fapt toti manelistii), iubita lu bote nu mai stiu cum o cheama acum.si lista continua, doar ca astia imi vin prima data in minte laughing

10 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

După mine Gogu ar fi pe primul loc.

| pwp a răspuns:

Ffoarte multi happy

| NumePublicAnonim a răspuns:

Cred ca as fi eu, dar cand ma uit in jur, prind curaj! big grin

| AnaBlackVampire a răspuns:

Da ar fi...dar din pacate doar romani.

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Tu ai fii pe primul loc!

Răspuns utilizator avertizat
| BrokenAngel_2369 a răspuns:

Cred că 80% dintre români ar primi acest premiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare?

| EmilyWasHere a răspuns:

Daaa, chiar foarte multi! Sa speram ca n-o sa schimbe regula laughing.

| clodis_3617 a răspuns:

Atunci.am.avea.si.noi.cu,ce.sa.ne.mandrim.ca.avem.un.premiu=)