| marett16 a întrebat:

Daca Superman este asa de destept, de ce isi ia chilotii peste pantaloni?

Răspuns Câştigător
| Biaa a răspuns:

Sa nu i se falfaie **** in timp ce zboara. laughing

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

A apelat dupa sfatul lui Fitz la stilistul lui Tarki. oh go on rolling on the floor laughing

| pwp a răspuns:

Asta crede el ca e moda

| georgegs a răspuns:

Pai.el.e.prost.sa.poarte.pantaloni.peste.chiloti?
il.crezi.chiar.atat.de.incult? ca.sa.nu.zic.
incuiat.la.caplaughing

| Ada... a răspuns:

Bunahappy! Ca sa împuște doi iepuri deodatăhee hee, sa aibă succes și la femei, dar și la bărbați rolling on the floor.

| JustLikeMe a răspuns:

Pentru ca a facut intrecere cu gigi becali si cel care a pierdut a fost pedepsit sa poarte chilotii peste pantaloni.

| Selly13 a răspuns:

De fraier

| OnutzaFluturash a răspuns:

Pai doar prin pantaloni miroase cand se scapa rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| lovelovelove a răspuns:

Ca asa a zis dartza/tartza ca e la modawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fie atragatorhee hee

| Moni. a răspuns:

Ca sa fie unic, si sa iasa in evidenta.laughing