| zacrazy a întrebat:

Daca te certi cu o chitara, poti spune ulterior ca i-ai atins o coarda sensibila?

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Daca te certi cu o chitara, eu as zice ca ai mai multe corzi lipsa laughing

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Da, daca nu ramane muta si plange, urla, se tanguie, povesteste, iar la sfarsit lumea va aplauda.

| tarziu a răspuns:

Doar daca o faci sa vibrezewinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Doar daca umbli la cheite de acordaj, dar fereste ochii ca daca e prea sensibila s-ar putea sa te pocneasca.

| georgegs a răspuns:

Dacrying(si.eu.m-am.certat.cu.o.chitaracrying(
si.la.sfarsitu.certei.mi-a.dat.una.in.cap.
deci.fi.atent.la.cap.

| nodeerskulls a răspuns:

Eu nu stiu ce poti tu sa spui ulterior, dar sunt sigura ca doctorul tau nu ar fi prea sigur de stabilitatea ta mintala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te certi cu un anumit calm, nu sa fii in culmea furiei pentru ca iese rok in rol sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te certi cu o coarda, ce ii poti atinge? tongue