| Zoombe3 a întrebat:

Daca uleiul de floarea soarelui se face din seminte de floarea soarelui iar cel de masline este produs din masline; uleiul de bebelusi din ce se fabrica?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu este ulei de bebelusi.este ulei pentru bebelusi.acest ulei ii ajuta pe bebelusi sa aiba pielea catifelata si curata.big grin

9 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Pampersi

| gabrielutzu a răspuns:

Din bebelusi, dar asta nu inseamna canibalism?
Ai fierbe si a face ulei din ei nu e ca si cum le-ai manca din carne?
Si oricum trebuie fierti de vii sau mai intai? Oricum, banuiesc ca la gust este la fel cu uleiul de origine animala de pe vremuri, nu?
Deocamdata nu cred ca este cazul sa trecem la astfel de actiuni, foametea ince nu este asa de profunda, dar pe viitor cine stie...

| meioana a răspuns:

...se ia un bebelus si se stoarce pana iese ulei din elhappylaughinglaughinghappy

| alecs_6027 a răspuns:

Mdeah...intrebarea asta mi a picat si mie la balul bobocilor la concursul de mister...:-s...si...e ulei pentru bebelusi in nici un caz de bebelusi...big grin...sau cine stie?thinking daca apara sa mi spuneti si mielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din zambete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca asta e buna!laughingdupa cum ai pus intrebarea"uleiul DE bebelusi" s-ar face din bebelusi. dar uleiul PENTRU bebelusi?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am una! e cea mai proasta intrebare

| Darry a răspuns:

Nu este ulei "de" bebelus...este ulei "PENTRU" bebelus...

| nicoleta_7357 a răspuns:

Acum sa nu te gandesti ca se fabrica din corpul bebelusilor! de regula poti citi pe ambalaj din ce sunt fabricate aceste uleiuri.