| ValiP a întrebat:

Daca un cangur sare 1, 2 metri la fiecare 5 secunde, avand in vedere ca afara e viscol dar au iesit ghioceii prin piete, cat v-a masura gatul girafei cand va fi eclipsa totala de luna daca umbra omidei masoara 4, 1 cm la ora 4 si camilei polare ii e sete?

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Va masura cat limba ciocanitorii care sta pe spatele bivolului de desert care fuge de invazia rechinilor zburatori, dar care vor fi goniti de armata de fluturi cu coarne de aligator roz

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ghioceeeei. love struck

| CautNume a răspuns:

Ce a ajuns T/A-ul straight face...

| GroparuVesel a răspuns:

Lopata.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ai primit cumva o marire de salariu?

| Snowal15lea a răspuns:

Cat o capra fumata.