| anonim_4396 a întrebat:

Datii stupid!
M-a insultat si oricum il urati pe Gogu deci ii dati stupid? :-*
:o3
http://i.imgur.com/Uarc5.jpg

Uite si linkul`l :

http://www.TPU.ro/......tilizator/

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Ce?

*se uite in primul' link*
Interesant...

*se uita in al doilea link*
Mda... dus cu pluta.

*ii da stupid & nefolositor ca asa are chef*

GATA!

7 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Şi normal că mâţa lui s-ar fi speriat de avatarul tău, pentru că e o PISICĂ, e logic!

| Musique a răspuns:

Mersi pentru amuzant happy
*da nota 10 intrebari*

| DaVà a răspuns:

Tru lav

| AndutzaAndu a răspuns:

Săracul, suferă de boala nebăgării în seamă și așa face ca lumea să-l bage și pe el puțin... în seamă.

| Työlki a răspuns:

Ma,Gogu are voie sa respire sau si-a falsificat actul?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă din atâta lucru te simți insultată...mie mi s-a zis că tipa din avatarul meu e bisexuală, că zici că e pe jumătate bărbat, ar trebui să cad în depresie? Calmă, cu toate că am observat categoria și că suntem la T/A!