| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Dau imbratisari gratuite, cine vrea o imbratisare gratuita?
░░░░░▄▄░░░░░░▄▄▄▄░ ░░░ ░░░▐▀▀▄█▀▀▀▀▀▒▄▒▀▌ ░░░ ░░░▐▒█▀▒▒▒▒▒▒▒▒▀█░ ░░░ ░░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▌ ░░░ ░░░░▌▒██▒▒▒▒██▒▒▒▐ ░░░ ░░░░▌▒▒▄▒██▒▄▄▒▒▒▐ ░░░ ░░░▐▒▒▒▀▄█▀█▄▀▒▒▒▒ ▄░░ ░░░▀█▄▒▒▐▐▄▌▌▒▒▄▐▄ ░░░ ░░▄▀▒▒▄▒▒▀▀▀▒▒▒▒▀▒ ▄░░ ░░█▒▀█▀▌▒▒▒▒▒▄▄▄▐▒ ▐░░ ░░░▀▄▄▌▌▒▒▒▒▐▒▒▒▀▒ ▐░░ ░░░░░░░▐▌▒▒▒▒▀▄▄▄▄ ▀░░ ░░░░░░░░▐▄▒▒▒▒▒▒▒▒ ░░░ ░░░░░░░░▌▒▒▒▒▄▄▒▒▒ ░░░

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

░░░░█░▀▄░░░░░░░░░░▄▄███▀░░ ░░░░█░░░▀▄░▄▄▄▄▄░▄▀░░░█▀░░ ░░░░░▀▄░░░▀░░░░░▀░░░▄▀░░░░ ░░░░░░░▌░▄▄░░░▄▄░▐▀▀░░░░░░ ░░░░░░▐░░█▄░░░▄█░░▌▄▄▀▀▀▀█ ░░░░░░▌▄▄▀▀░▄░▀▀▄▄▐░░░░░░█ ░░░▄▀▀▐▀▀░░░░░░░▀▀▌▄▄▄░░░█ ░░░█░░░▀▄░░░░░░░▄▀░░░░█▀▀▀

36 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

ce-s astea?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KillMePlease):

FREE HUGS de la Kim Kardashian

| KillMePlease a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

dacă-mi dădeai şi poza aia... era altceva.

| KamaSutra a răspuns:

,-""-,-" "-,-""-,
/,-',.-'-.7.-'-., '-,\
\( / _ _ \ )/
'-, { (0) (0) },-'
/ >.---. < \
|/.-' \___/ '-. \|
{, /,_ _, \,}
\ {, \ /,} /
',\. '---'./,'
_.-""""""-._ _.-""""""-._
.' `._.` '.
_/_ _ \
.'` `\ | | \
/ | | |;
| / |_| |
\;'---' _ ___ _ _ ___;
'.; | | / \| || || _| _;
`-\ | |_ | | || |/ /| _|.' `,
`\ |___|\___/ \__/ |___| | \
\ _ _ \ |
jgs `\ | | | /` _/
,-""-..'`\ | | | /`-,-'`.-""-,
/ `\.' `\ \___/ /` './` \
;.--. \ '\ /' /.--.;
| ( \ |, '\ /' | / ) |
\; };\ /; ` {; /
`;\ \ _.-' \ / `-._ / /;`
\ \__.' _.-' Y `-._ '.__//
'.___,.-' `-., ___.'

| KamaSutra a răspuns (pentru KamaSutra):

Fir-ar el de urs care nu se vede!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KamaSutra):

Http://www.twitchquotes.com/quotes/1563
───────────────▄████████▄──────── ──────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ─────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ───────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▀──────── ──────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ─────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ────────██▒████▒████▒▒██───────── ────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ────────██▒────▒▒────▒██───────── ────────██▒─██─▒▒─██─▒██───────── ────────██▒────▒▒────▒██───────── ────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ───────██▒▒█▀▀▀▀▀▀▀█▒▒▒▒██─────── ─────██▒▒▒▒▒█▄▄▄▄▄█▒▒▒▒▒▒▒██───── ───██▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒██─── ─██▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██─ █▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒█ █▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒█ █▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒█ ▀████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▀ ──█▌▌▌▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▌▌███── ───█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌█──── ───█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌█──── ────▀█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌██▀───── ─────█▌▌▌▌▌▌████████▌▌▌▌▌██────── ──────██▒▒██────────██▒▒██─────── ──────▀████▀────────▀████▀───────

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Atata era imaginea

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KamaSutra):

Y, acum am vazuthappy

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Thanks pentru fundita love struck

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

░░░░░░░░▄▄▀▀█▀▀▀▀▀▄▄░░░░░░░░ ░░░░░░▄▀▓░░▒░░▒▒▒▒▒▒█▄░░░░░░ ░░░░▄█▓▓▓░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒█▀▄░░░░ ░░▄▀█▌▓▓▓░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▐▌▓▀▄░░ ░█▓▓█▌▓▄▄▓░░░▒▒▒▒▄▄▒▒▒█▓▓▀▄░ ▄▀▓▓█▌▓▀█▓░░░▒▒▒▒█▓▀▒▄▌▓▓▓▓█ █▓▓▓▄▀▓▓▓▓░░░▒▒▒▒▒▒▒▒░░▌▓▓▓█ ▀▄▓▓█░▀▓▓░░░░░░░▒▒▒▒▒░▄▌▓▓█░ ░█▓▓▓█░▓░░░░░░░░░▒▒▒░░█▓▓▓█░ ░▀▄▓▓█░▐░░▄▄███▄░░░▐░░░▀▄▀░░ ░░▀▄▄▀░▐░░█████▀░░▄▀░░░░░░░░ ░░░░░░░░▀░░▀██▀░▄▀░░░░░░░░░░

kiss

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KamaSutra):

OMG! That's so cute

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

I know, just like you
But which one? The first or the second?

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Oh,thanks happy

You want a little kiss on your cheek?

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

kiss kiss kiss
Is enough or not?

| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

Pikachu! devil

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

░░░░█░▀▄░░░░░░░░░░▄▄███▀░░ ░░░░█░░░▀▄░▄▄▄▄▄░▄▀░░░█▀░░ ░░░░░▀▄░░░▀░░░░░▀░░░▄▀░░░░ ░░░░░░░▌░▄▄░░░▄▄░▐▀▀░░░░░░ ░░░░░░▐░░█▄░░░▄█░░▌▄▄▀▀▀▀█ ░░░░░░▌▄▄▀▀░▄░▀▀▄▄▐░░░░░░█ ░░░▄▀▀▐▀▀░░░░░░░▀▀▌▄▄▄░░░█ ░░░█░░░▀▄░░░░░░░▄▀░░░░█▀▀▀

| KamaSutra a răspuns:

Raspuns gol straight face

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KamaSutra):

:s probabil... zeul n-a vrut sa vezi raspunsul.

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Why not?
It was so perv?

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

You are talking with Kama, so just say it smug

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KamaSutra):

Ce sa aleg dintre femeia caprioara, femeia iapă, femeia elefant?

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Femeia iapawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

_____¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶_¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_________¶¶¶¶¶¶¶¶
___________¶¶¶¶
____________¶¶
_____________¶
____________¶
___________¶
__________¶
________¶__¶¶¶_________¶¶¶
________¶_¶___¶_¶¶¶¶¶_¶___¶
______¶__¶__¶__¶_____¶__¶__¶
_____¶___¶_¶¶¶_________¶¶¶_¶
_____¶___¶_________________¶
______¶___¶_______________¶
______¶¶___¶__¶¶_____¶¶__¶
_____¶__¶__¶__¶¶_____¶¶__¶
_____¶__¶__¶_____¶¶¶_____¶
_____¶___¶_¶____¶___¶___¶
______¶______¶___¶¶¶___¶
_______¶______¶¶_____¶¶
________¶_______¶¶¶¶¶__¶¶
_________¶______________¶
___________¶¶¶¶___________¶
_____________¶________¶____¶
_______¶¶¶___¶_________¶____¶
______¶___¶¶¶¶________¶¶¶¶__¶
______¶______¶_______¶____¶_¶
______¶______¶______¶_____¶¶
______¶_______¶_____¶_____¶
______¶_______¶¶¶¶¶¶______¶
_______¶___¶¶¶_____¶______¶
________¶¶¶________¶______¶
____________________¶____¶
_____________________¶¶¶¶

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahaha, ia-o pe VibeTrix, hahaha. If her age is on the clock, she is perfect for...da, nu conteste.

| DeathIncarnate a răspuns:

Pastreaza-le.

| Tinna666 a răspuns:

Pai si cum dai imbratisarea? vi pana aici? laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Tinna666):

Da
───────────────▄████████▄──────── ──────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ─────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ───────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▀──────── ──────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ─────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ────────██▒████▒████▒▒██───────── ────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ────────██▒────▒▒────▒██───────── ────────██▒─██─▒▒─██─▒██───────── ────────██▒────▒▒────▒██───────── ────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ───────██▒▒█▀▀▀▀▀▀▀█▒▒▒▒██─────── ─────██▒▒▒▒▒█▄▄▄▄▄█▒▒▒▒▒▒▒██───── ───██▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒██─── ─██▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██─ █▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒█ █▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒█ █▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒█ ▀████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▀ ──█▌▌▌▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▌▌███── ───█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌█──── ───█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌█──── ────▀█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌██▀───── ─────█▌▌▌▌▌▌████████▌▌▌▌▌██────── ──────██▒▒██────────██▒▒██─────── ──────▀████▀────────▀████▀───────

| Tinna666 a răspuns:

tongue

| Marrriaa a răspuns:

Strange-ma tare in brate, asa, virtual!laughing