| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Dau imbratisari gratuite, cine vrea o imbratisare gratuita?
░░░░░▄▄░░░░░░▄▄▄▄░ ░░░ ░░░▐▀▀▄█▀▀▀▀▀▒▄▒▀▌ ░░░ ░░░▐▒█▀▒▒▒▒▒▒▒▒▀█░ ░░░ ░░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▌ ░░░ ░░░░▌▒██▒▒▒▒██▒▒▒▐ ░░░ ░░░░▌▒▒▄▒██▒▄▄▒▒▒▐ ░░░ ░░░▐▒▒▒▀▄█▀█▄▀▒▒▒▒ ▄░░ ░░░▀█▄▒▒▐▐▄▌▌▒▒▄▐▄ ░░░ ░░▄▀▒▒▄▒▒▀▀▀▒▒▒▒▀▒ ▄░░ ░░█▒▀█▀▌▒▒▒▒▒▄▄▄▐▒ ▐░░ ░░░▀▄▄▌▌▒▒▒▒▐▒▒▒▀▒ ▐░░ ░░░░░░░▐▌▒▒▒▒▀▄▄▄▄ ▀░░ ░░░░░░░░▐▄▒▒▒▒▒▒▒▒ ░░░ ░░░░░░░░▌▒▒▒▒▄▄▒▒▒ ░░░

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

░░░░█░▀▄░░░░░░░░░░▄▄███▀░░ ░░░░█░░░▀▄░▄▄▄▄▄░▄▀░░░█▀░░ ░░░░░▀▄░░░▀░░░░░▀░░░▄▀░░░░ ░░░░░░░▌░▄▄░░░▄▄░▐▀▀░░░░░░ ░░░░░░▐░░█▄░░░▄█░░▌▄▄▀▀▀▀█ ░░░░░░▌▄▄▀▀░▄░▀▀▄▄▐░░░░░░█ ░░░▄▀▀▐▀▀░░░░░░░▀▀▌▄▄▄░░░█ ░░░█░░░▀▄░░░░░░░▄▀░░░░█▀▀▀

36 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

Pikachu! devil

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

You are talking with Kama, so just say it smug

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KamaSutra):

Ce sa aleg dintre femeia caprioara, femeia iapă, femeia elefant?

| KamaSutra a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Femeia iapawinking