| AliceInMordor a întrebat:

Dc cineva de pe un cont "urasccurvele" mi-a trimis un mesaj cu "esti o c*urva care joaca teatru!" Eu nu ma consider... voi ma considerati?(scuze de categorie dar eu cam pe la categoria asta stau)

8 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Am o vaga banuiala ca e cel de si-a facut cont impotriva mea... stai linistita nu esti happy esti o pers placuta ^^

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Una peste alta, tu bagi toate muștele în seamă?
E un lux să fii și curvă, trebuie să ai curaj să te întâlnești cu bărbați, fără număr!
Gura lumii, slobotă.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| PastilăBă a răspuns:

laughingŞi eu am văzut chestia asta!laughingŞi zicea ca şi Mulfă e o curvă!laughing

| Enigmă a răspuns:

I never saw you before!

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Poi stiu... e un cont facut la misto. Inainte erau Anonimi care isi bateau joc de noi.Si a zis si de alte fete. nu iti vace grij e cam nesimntit.

| Anddrea a răspuns:

Nu consider ca joci teatru thinking

| Ðÿdy a răspuns:

Nu te consider... oricum contul a fost facut la misto