| totGumã a întrebat:

De cand categoria T/A.este mai nou categoria Comics?

De ce ati m.ai cerut sa fie comics daca tot T/A-ul e Full de comicuri?

*Asteapta sa fie injurata*

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Exact asta mă întrebam şi eu. E senistru!
Avalanşa de comicuri de aici m-a făcut să şi cobor şi să verific, dacă mai există categoria "Comics", dacă nu cumva s-a desfiinţat. Am crezut că nu mai văd bine.

Este de plâns în ce s-a transformat Trivia/Amuzante.
Găseşti tot ce vrei, numai amuzament nu!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu o sa fi...ai dreptate.

| sabilopod a răspuns:

Fiindca mai nou sunt doar 2 categorii: t/a si d/s.

| LolNope a răspuns:

Pai,la comics nu e aproape nici un comic, la T/A sunt vreo 10 per pagina.

| Deea03 a răspuns:

De parca nu ne asteptam la asta.

| Deea03 a răspuns:

@Guma. Sa respecte WHAT?

Nu le pasa. Ei vor doar sa fie pupati in cur ca uite ce frumos e comicul lor... deja daca il pun la Comics se considera inferiori.

| totGumã explică:

Raluţu De ceai scris oameni in ghilimele?

Daca e pentru ca nu respecta categoriile,atunci, da, nu sunt oameni!

| totGumã explică:

Deea03 eu nu ma asteptam(nu eram ca Guma pe atunci), am crezut ca, daca toti sunt vor asa de mult aceasta categorie.macar s.o respecte.dar m.am inselatsad

| ArcticMonkey a răspuns:

Nu ai vazut ca tot siteul e dat peste cap?
t/a=comics
d/s =toate categoriile acolo...
etc...

nu inteleg de ce nu respecta "oamenii" astia categoriile thinking oh go on

| ArcticMonkey a răspuns:

@Gumã exact de aceea am scris asa!
astia nu sunt oameni...sunt thinking ăăăăăăă... fenomene stranii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Good point!
Sa nu mai spun ca umorul de la T/A este de tot rahatul. Unde dracu' sunt glumele alea, care te fac sa razi pana ajungi in insuficienta respiratorie? Numai umoristi in tara asta big grin

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Gumo...esti tare guma laughingpai cine stie...fiecare cu bibilica lui