| ButelieCuPetrol a întrebat:

De ce afara cand ninge, ploua?

Răspuns Câştigător
| Loveis4free a răspuns:

Ca esti tu beat si drogat in acelasi timp

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E lapovita, doh. >.

| DaVà a răspuns:

Eu stau in Elvetia la 2100 metri si ieri a nins vo' juma' de ora, dar s-a topit...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Din aceleasi motive pentru. care supozitoarele contin glicerina

| TatSergiu a răspuns:

Pentru ca, cand e soare ploua cu ciclu

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Mai multe lucruri:A)nu poate sa ninga cand ploua B)sunt de la tara s-ar putea sa so fi intamplat mai la inceputul ierni nu era asa de frig si zapada nu era complet ingetata C)laughing

| Lexiiie a răspuns:

Pentru ca fulgii sunt picaturi de ploaia care la temperaturi foarte scazut ingheatalaughing