| MrsBrunetzyka a întrebat:

De ce cand te bate mama sa tata iti da la fund? adica te bate la fund? De ce in acea parte a corpului laughing)rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Ca sa se urce mintea la cap acolo unde ii este locul rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pai prespun ca acolo iti poate da ''mai tare'' ca daca ti-ar da la fata de exemplu s-ar vedea, ti-ar curge s...nge pe nas sau te-ar lovi la ochi(ai putea pati ceva mai grav) asa la funduletz poate sa dea ca-lumea laughing

| Barajag a răspuns:

Acolo se lipeste cel mai bine laughing))

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!laughing m-ai facut sa rad si chiar nu stiu de ce poate ca sa nu se vada urmele laughing in caz ca ai facut ceva rau sau poate ca sunt parinti prea perversi laughing

| AndaWest a răspuns:

Cand esti mic te bat la fund, cand esti mare te bat la capstraight face
eu prefer prima variantalaughing

| DianaPaula14 a răspuns:

Acolo nu te doare asa tare serios!laughinglaughingE tare intrebereahappylaughing)))))))))

| Onutzyk a răspuns:

Pai daca ar da in cap, burta, spate, etc. ar durea si te`ar putea lovi rau.
Asa in fund nu te prea doare, dar pot da si fff tare rolling on the floor

Funitza? Hai pls big grin

| Lucaci a răspuns:

Nu stiu! Ca poate acolo este locul mai moale si sa nu dea in ceva tare(aleluia au si ei grija in timp ce ne bat)happy

Întrebări recente