| cerculetezburatoare a întrebat:

De ce girafa are un gat asa lung? Astept cele mai funny raspunsuri

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

A primit un pumn de la chuck norris!

13 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Daca girafa nu ar avea un gat asa de luuuuuuuung bancul:,, Cum e vremea acolo sus?"nu ar mai avea acelasi farmek apartelaughingblushing

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Imagineaza-ti o girafa cu gatul scurt!

| User a răspuns:

Pentru ca is rudele indepartate ale oltenilor. laughing

| User a răspuns:

@Andu - esti olteanca sau care-i baiu'?waiting

| User a răspuns:

Aaa. scuzeblushing. N-o fost cu intentielaughing

| CreepyCrow a răspuns:

Ca sa nu trebuiasca sa se aplece

| Andutsaa a răspuns:

Auzi Paul27 de ce te iei de olteni?laughing

Cine stie de ce?laughing sa fie mai interesantalaughing

| Andutsaa a răspuns:

Evident ca sunt olteancawaiting...

| Andutsaa a răspuns:

Nu face nimiclaughing...atata bancuri cu olteni si alte alea am auzit incat m`am saturatlaughing si na`...

Răspuns utilizator avertizat
| LittleandLiars a răspuns:

Pai hai sa iti zic cum s-a intamplat

Intr-o zi nea GiGi se duce sa se plimbe cu elicopteru si vazand ceva acolo jos (el fiind sus) il cheama la el din pacate girafa nu putu asa ca nea GiGi a trimis pe cineva jos sa ii tina piceoarele si cineva sus sa o traga de gat/cap si asa s-a lungit girafa... apoi nea GiGI i-a dat bani pentru alte haine cu noul corp si haine noi. Nu-i asa?

| allleeeee a răspuns:

Ca sa i se poate spuna colegei mele girafa laughing.
Ea e foarte inalta happy.

| Wladutz a răspuns:

O picat intr-o gropa cand s-a facut o fabrica si si-o lungit gatul!happymorala: nu sapa groapa altcuiva ca o sa pici tu in eabig grin