| biancadinu99 a întrebat:

Nu este chiar o intrebare( folositoare)! Dar este o gluma! Si as vrea sa vad cati dintre voi se gandesc la asa ceva si astept raspunsuri de la voi.Iar intr-un final, la cateva raspunsuri o sa va zic eu daca a ghicit cineva.iar daca nu o sa va zic eu.
Deci: De ce are girafa gatul lung?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa ajunga la cap.
E vechi bancul happy

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pentru că așa a vrut o capră.

| JustMusic a răspuns:

Candva Chuck Norris, a lovit un cal cu pumnul in barba. Urmasi acelui cal se numesc girafe.

| ady123 a răspuns:

Multe variantelaughing

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Pentru ca sa ajunga la cap. : )

| Dariusuu a răspuns:

Ca sa poata inghiti mai greu.

p.s Asta mi-a venit in minte.

| Raniia a răspuns:

Ca sa''te pape'' pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-ne Loredana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu..ca sa nu il aiba scurt?!?

| ILoveTacos a răspuns:

Ori pentru ca a lovit Chuck Norris un cal in barba, ori pentru ca vroia ca gatul sa ajunga la cap.

Sau poate ca un cal a vazut odata un OZN pe cer si a vrut sa intrebe extraterestrii daca au sa-i dea niste zahar.Cum nu avea maini sa-si faca o scara pana la cer, si-a lungit gatul.Acum fii si fiicele lui se numesc girafe.

| OctaLoL a răspuns:

De ce nu?

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Ca sa ajunga la frunzele de sus!

| JomelaMaya a răspuns:

Pentru ca sa ajunga la cap laughing

| Adrianaa15 a răspuns:

Ca sa nu se aplece laughing

| biancadinu99 explică:

Wow..ms pentru raspunsuri laughing. Uite ca cineva a stiut big grin(adica mai mult)..In fine mai vreati sa pun bacuri?laughing K mie imi face placere sa ne amuzam putinwinking

| IceCream5 a răspuns:

De mere.