| Insomnii a întrebat:

crying de ce l-au suspendat pe mastodont?
eu o sa protestez il vreau inapoi pe mastodont fostul nostru piscot...
P. S. de azi intru in greva.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Degeaba, aşa se întâmplă tot timpul. Şi eu aş vrea să fie "dez-suspendat", dar degeaba. Tot aşa a fost şi cu Kazimir, mhn24, Muflă, Bastet etc. Şi eu am fost suspendat la un moment dat. Oricum probabil că o să îşi facă un cont nou până trece o lună

| AndutzaAndu a răspuns:

De ce l-au suspendat? thinking
Păcat, că îmi plăcea, are un simț al umorului... laughing.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Mastodont era Piscotu? Vreau si eu in greva phbbbbt

| BastetReloaded a răspuns:

Cine era suspendată, sconcs?

| Insomnii explică:

@GoguGay2011 daca ai stiii unde ma doare ca nu mai poti tu pune intrebari...
mie imi pare rau pentru mastodont, mhn24.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că a vorbit vulgar lucru interzis de site, vai ce să zic, și s-a găsit unul mai breaz să-l reclame. Las', poate își face alt cont.
A propos: arăți tare drăguț.