| LeGeorge a întrebat:

De ce latra cainii? De ce cotcodacesc gainile?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| myself a răspuns:

Cainii latra pentru ca miauna pisicile si pisicile miauna fiindca cotcodacesc gainile si ele cotcodacesc pentru ca se sperie de latratul cainilorlaughing

10 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Căci că fiindcă câinii latră pentru că deoarece fiindcă ei latră pentru că...Acest răspuns a fost raportat.

| Pisicuța a răspuns:

Intrebarea e de ce latra cainii la mine si neamu' meu oh go on?

| pisoias a răspuns:

Pentru ca n-au altceva mai bun de facut.

| Enigmă a răspuns:

Intreaba-le!

Bafta! :]

| unknown3243 a răspuns:

Ca sa se intrebe prostii tongue.

| dαɴЗ a răspuns:

De ce pune Puff intrebari proaste?

| Narfundo a răspuns:

Dc intrebi asta

| DamnedShadow a răspuns:

Tu de ce vorbesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de ham ham ham si cotcodac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainii latra si gainile cotcodacesc? eu credeam ca-i invers

*si acum fac pe proasta ( si zic asta doar ca sa se prinda prostii de idee ) *