| anonim_4396 a întrebat:

De ce mama nu a vrut sa imi mai faca un fratior si sunt singur la parinti?laughingMai e cineva frustrat de asta?laughing

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Probabil ai fost prea rau, si s-a saturat sa mai aiba inca unul pe cap laughing.

| Geanin a răspuns:

De ce e intrebarea asta pusa la categoria telefonie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, treaba cu fratiorul nu depinde de tine ci de parintii tai. Incearca sa discuti cu ei si sa iti exprimi opinia. Nu e placut sa fii singura la parinti dar poate parintii tai au un motiv intemeiat pentru care nu mai fac un copil. Te vei obisnuii pe parcurs. Poate parintii tai atat si-au dorit si poate ca e suficient laughing)

| DrMundo a răspuns:

Hm poate pentru ca nu a stat in puterea lor cati copii sa faca prima data, dar acum mai pot face, dar gandeste-te ca nu e usor sa intretii si sa ai grija de 1 copil apai de mai multi

| Zacase a răspuns:

Crede-ma ca nu vrei. Toata s****a buna s-a consumat pe tine, nu vrei ca fractu sa fie un tardel...

| Whaveya a răspuns:

Ti-ai sters contul? Oricum, le este si lor greu. Mama ta se chinuie cu sarcina, amandoi cu scancetele noaptea, iarasi trec prin gradinita, scoala; trebuie cumparate din nou rechizite, hainute. Pana il cresc... Se vor ocupa cu educarea lui mult de tot! Si gandeste-te ca nu vor mai avea timp de tine!

| Alphaville a răspuns:

Revenge? Fă-i tu un nepoțel.laughing