| anonim_4396 a întrebat:

HEII TPU! Am o intrebare. cum s-o conving pe mama mea sa imi faca un fratior sau o surioara? hihihihi si mai am o surioara

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

De ce îţi doreşti o surioară sau un frăţior, dragă?

| ywar a răspuns (pentru zurick):

Vrea sa o vada pe mami cum face fratiori happy Tati e de decor, sta. Mami e prima mana!
am fost rau...

| PatriciaTimis a răspuns (pentru zurick):

Poii imi plac copiii mici, asta e in primul rand. si vreau si un fratior... sau depinde inca o surioara. motivul nu stiu de ce laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa te targuiesti cu un violator.

| HighDefinition a răspuns:

Nu prea ai cum să o convingi.
Dacă vrea dânsa îţi va face laughing

| Maskeried a răspuns:

Tipule/tipo. Eu am un frate si deja e prea mult. Nu poti convinge parintele sa-ti faca un copil, tie, pentru ca inseamna multa responsabilitate, bataie de cap + cheltuieli pe care nu cred ca vrea sa le mai asume din moment ce te are pe tine + surioara ta.

| Victoria275 a răspuns:

Ce draguuuutt. Nu stiu ce sa spun...ai putea sa mai astepti putin, si apoi mama ta daca se va plictisi, iti va face cadou un fratior sau o surioara