| Gumiţă a întrebat:

De ce mama ta mi-a facut propuneri indecente?straight face

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Dar eu ţi-am zis doar că şi prezervativele sunt făcute tot din gumiţă... şi te-am întrebat dacă vrei să stai la mine pe sculă. Să ştii că e călduţă :3

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Ai editat întrebarea, nu-i frumos happy

| Muflă a răspuns:

Nu-mi mai daţi bă funde că vroiam să văd ce voturi am primit ಠ_ಠ

| Dash a răspuns:

Oh Domane, Te-a rugat si pe tine sa-ti faci tema la mate?

| Puţifer a răspuns:

Ce e aşa indecent în faptul că m-a spus să îi gâdil ouăle bunicului meu?
* se duce să gâdile ouăle din frigiderul bunicului ei *

| PotcaPădurii a răspuns:

Ca sa incetezi sa-mi mai faci mie. Si du-te in..., nu e chiar o propunere indecenta.

| AnneBre a răspuns:

Fiindca asa vrea ea!

| Insomnii a răspuns:

Daca esti asa da sacsos day dreaming

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pentruca fata ta imi aminteste de un deget aflat la intersectia degetelorbig grin

| Gumiţă explică:

@Mufla
Poate,poate...
@toti care citesc
Buna mai e ma mamica asta a ta!

| Gumiţă explică:

@Muflă
Ba nu dragoste!:* Ia o funda si nu mai si suparata!

| Laura_2393 a răspuns:

Ar fi cazul sa te lasi de bautura, etnobotanice sau ce consumi tu pe acolo, altfel s-ar putea ca data viitoare sa mi te plangi ca iti face avansuri frigiderulrolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptk esti prea sexy si nu tia putut rezista rolling on the floor)

| Lalalalalalalalaaaaaaaa a răspuns:

Pentru ca si tu i-ai facut eitonguetongue