| mhn24 a întrebat:

De ce mulţi americani sunt gay?
De aia: http://www.youtube.com/watch?v=8ZZivl5iKCo&feature=relat ed

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aero a răspuns:

Toti suntem gay intr-un procent mai mic sau mai mare rolling on the floor. Pana si profesorul Dumbledore era gay si nu era american!

| Aero a răspuns:

Crede-ma, mhn24, nimeni nu regreta mai mult decat mine! laughing
Totusi, nu conteaza doar orientarea sexuala la un mos! El a fost cheia aventurilor mele. Fara Dumbledore eram pierdut!

| Genius21 a răspuns:

Why you hate me?
Why? D:

April
| April a răspuns:

Raportat la numar, nu sunt mai multi decat la noi, cred.Natura umana e aceeasi.

| Cosma0499 a răspuns:

Ce chestie plictisitoarestraight face

| YoungHomie a răspuns:

Prea multa iubire in copilarie stricarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freakin' love...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar gay, pedofili pe de'asupra. Nu e ciudat ca Barney petrece atata timp cu copii?