| Arthur a întrebat:

De ce nu avea frica Ion ca ii vor manca cainii ramasi la stana branza?hee hee

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pentru că a lăsat pe aproape şi o bucată de carne?laughing

5 răspunsuri:
| Arthur explică:

Raspunsul era : Ion mergea linistit cu oile, fara a avea grija branzei, deoarece avea singurul cutit de la stana la el.
Cel mai apropiat de raspuns a fost Raul9004. E buna si ca posibila varianta de raspuns.

cami
| cami a răspuns:

Uite aici era unu, aici era calea ferata, si dupa cale era un WC. Omului ii vene ceva, cum face omul sa ajunga la WC, daca trenul nu se mai opreste?

| Deea a răspuns:

Pentru ca branza era stricata?laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca era brinza pe arac.

| loveshopping a răspuns:

Ce?! Omg, ultima parte nu o inteleglaughing
Ce intrebare...