| L3XxA a întrebat:

De ce tiganii sunt negri?laughing

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Ca sa nu se murdareasca laughing

8 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Pentru ca ei nu folosesc apa si sapun, si se incheaga jegu.

| Mişaaa a răspuns:

Ție ți se pare că sunt negrii?!
Sunt maro. oh go on

| Dumnezău a răspuns:

Ca atunci cand se spala(rar), samponul sa produca un efect ambient abstract pe pielea lor, si sa semene cu o inghetata Top Gun jumi-juma. smug

| Nero a răspuns:

Ca sa-i putem deosebi de oamenii normali

| Dennys1521 a răspuns:

Nu sunt toti negritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ei nu i-a adus barza i-a adus cioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt toti tiganii negrii, sa stii ca sunt si tigani blonzi cu ochi albastrii, ma dar eu nu va inteleg pe unii dintre voi...va place sa va dati in vant cu fel si fel de intrebari tampite...Sunt destui de multi romani cu pielea tuciurie, neagra, deci nu toti tiganii sunt negrii, asa cum nici toti romanii albi.

| Andreei555555 a răspuns:

Bă mihai, te-ai găsit si tu sa spui o prostie. Uita-te ce amuzante si realiste sunt raspunsurile astea din 2011 si ce răspuns de doi lei ai dat tu. Cică țigani blonzi cu ochii albăstri si romanii negrii. Cum sa spui o astfel de prostie ma? Tu cred ca confuzi primaria cu prefectura bai.

Întrebări recente