| αηηα a întrebat:

Deci cand faceam baie mi-o intrat sampon in ochi si din greseala am baut Cocolino. Oare o sa ma transform in mutant?

16 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Cand stranuti pe farufurii acestea vor stralucii

| pinguinuVerde a răspuns:

Nuu.neah.O să te transformi în Cocolino.

| NoChanceForUs a răspuns:

Hm...ia și un Dero 3 în 1 să meargă cu garnitură de săpun de rufe și cine știe, poate te transformi în Minnie Mouse!

| LastChance a răspuns:

Tu faci baie cu Cocolino? Ala nu e balsam pentru rufe?

| Lisa a răspuns:

DA! O sa poti sa te scurgi peste tot smug. Pe nude vei trece tu, rufele vor fi curate, vasele spalate si buda curata!
Deci, aηηa, mai ia o dusca de spirt.
*ia un dxm*

| PastilăBă a răspuns:

Cine puta mea e si asta @Fataceacool?straight face

| αηηα explică:

@FATaCEaCOOL (ce nume) sa stii ca este t/a

neluL
| neluL a răspuns:

laughing o sa faci baloane daca tusesti sau sughiti laughing

| lunarwolf a răspuns:

O sa te transformi intr-un urs de plus mirosind a briza tropicala!

| AndaWest a răspuns:

O sa te caci flori

| Quest a răspuns:

Stai linistita. Nu te poti transforma in mutant de 2 ori big grin

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu mutant...doar un brotacelhee hee

| elleme a răspuns:

Si ce gust avea cololino? rolling on the floor

| Ghost_2224 a răspuns:

O sa te transformi intr-un pui micut si pufos, cu spume la gura, adica la cioc laughing

| dolce_6727 a răspuns:

Sigur ca nu! Ai vrea tu!

| FATaCEaCOOL a răspuns:

Da Doamne cum sa bei cocolino e ilogic e otrava cum de nu ai murit normal ca poti pati mai ales de la sampon in ochi poti orbi deci fii mai atent ca potipati multe.