| Insomnii a întrebat:

Deci ce parere aveti despre fetita Biberon(justin bieber)?
Va place cum arata cum canta etc?
Eu il gasesc un mareee ratat, un copil F***T din nastere etc etc...
Voi ce parere aveti?

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@giuly
si aruncata-n mare...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Gaystin e un copchil care ne polueaza auzul. Punct!

| Bastet a răspuns:

Mi se pare ca Bibăr nu e chiar atât de important

| giuly a răspuns:

Imy place mult km canta si e szooper bunok.

*moare arsa pe rug*

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Să moară tata artificial, cred că mai mult voi ăştia sunteţi odsedaţi de el.

| NOBODY a răspuns:

>un copil
>F***T
>implicând faptul că singurul/singura care l-a f*tat a fost maică-sa când încerca să îi caute ouăle.

dar de-abia a doua zi și-a dat seama biata femeie că a devenit lesby.

| LastChance a răspuns:

Acest experiment eşuat a oamenilor de ştiinţă aflat în libertate mi se pare cel mai jalnic gay posibil. Copil **** de soartă.

| MikiPiki a răspuns:

Mama lu bieber a fost sunata de catre firma durex pentru asi cere scuze din cauza catastrofei intamplate

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Bulinutza123 iti dau dreptate tie si FemeiadeServiciuTPUro ai perfecta dreptate.Adica vreau sa zic ca daca l-ati uri nu v-ati mai obosi sa scrieti despre el.tongue. adica cu ce v-a deranjat?! nu zic ca sunt inebunita dupa el doar ca el nu va deranjeaza pe voi sau nu va poceste numele

| Työlki a răspuns:

Cum poti spune asta? Nu ti-e rusine sa o insulti asa? E cea mai buna, mai frumoasa si delicata fetita extraterestru pe care am intalnit-o!
"Mode crazy fan dezactivated"
"Crazy kid activated"
Si castronul are o tunsoare ca Giustin... Woooa, niciodata nu o sa mai mananc supa!

Răspuns utilizator avertizat
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ce aveti cu baiatul asta?
Pana la urma nu va facut nimic.
EL canta si isi vede de treaba nu va necajit cu nimic
Nici eu nul inghit pe el dar sincer voi pareti obsedati.

| Nimic00 a răspuns:

Într-o anumită măsură îi dau dreptate userului FemeiadeServiciuTPUro, adică, am obosit să-mi plimb ochii numai la întrebări de genul ăsta.cât o să mai continuaţi să faceţi asta? T/A nu e categoria J/B sau dacă tot vă plângeţi de el de ce nu vă duceţi la Muzică măcar?

| Zmeura a răspuns:

Mie mi se pare mai mult copil facut pentru alocatie dar m rog cum vreti voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce părere am eu? În mod normal n-am, dar m-ați copleșit cu atâtea întrebări referitoare la Justin Bieber ăsta.
Vă spun până la urmă ce părere am. Vă lipsesc câteva facultăți mintale! Cei mai mulți insinuați tot felul de lucruri oribile despre copilul ăla sau spuneți tot felul de inepții în necunoștință de cauză. De ce naiba vă pierdeți din timpul prețios să vorbiți despre "fenomenul" Justin Bieber dacă nici măcar nu-l înghițiți? Nu sunteți conștienți că tot voi îi faceți reclamă? Vă rog să nu-mi spuneți că doar vă amuzați! Nu văd umor în limbajul de mahala al unora!