| anonim_4396 a întrebat:

I'll urasc pe justin biberon pardon ( bieber)
Dar imi place mult de Selena Gomez mi se pare draguta dar idiotul ala ii strica imaginea e un prost cu voce de fetita si haine de fetita si multe altele
Nu stiu cum are atatea faima si el are niste melodii jalnice
Voi ce parere aveti?
Sunteti de acord cu mine?
Si sper sa nu comentati ca sunt doar o fata care mi-e ciuda pe el

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu incep sa va urasc pe voi.M-am saturat.Toti il urati pe ala.Nu puteti sa traiti daca nu o spuneti?

| Mable009 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Dar ce problema ai tu? Daca I'll urasc I'll urasc si daca o spun o spun si daca te-ai saturat de noi nu poti trai fara sa o spui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ură e prea mult spus. Nu cred că ți-a făcut ceva rău de trebuie să îl urăști. Zi că ți-e antipatic, e o diferență de sens după mine.

Și Selena Gomez e tot pe acolo, fără supărare, tot piese pentru majoritatea copiilor sub 14 ani face. Însă nu vreau să îți stric pasiunea, continuă...

| Mable009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite mie imi place de Selena si nu o iubesc din toats inima si asa dar totusi

| GEEKGODDESS a răspuns:

Justin Bieber, Selena Gomez. nu văd diferența.
Data viitoare când spui că îl urăști pe Justin, găsește argumente mai plauzibile. Spre deosebire de tine, cred că el are mult mai mulți fani, iar când vei ajunge și tu unde a ajuns și el, atunci ai tot dreptul să îți dai cu părerea.
Și nu te obligă nimeni să îi asculți muzica. E atât de greu să încerci să ignori?

| Mable009 a răspuns (pentru GEEKGODDESS):

In primul rand domnisoara
Am vrut sa vad ce cred si alti oameni ok?
Daca vrei sa comentezi du-te antundeva

| GEEKGODDESS a răspuns (pentru Mable009):

Înainte să vorbești cu mine, mai du-te și tu pe la orele de gramatică.

| Mable009 a răspuns (pentru GEEKGODDESS):

A da ca am gresit o litera inseamna ca trebuie sa ma duc la orele de gramatica, perfecto?
Mai lasa-ma in pace
Da numai spune oh tineretul asta ce nume mai ai si tu
Am intrebat ceva si tu nu trebuie sa te certi cu mine deci pa pa

| Pojar_Adriana_1983 a răspuns:

Si eu il urasc e insuportabil