Apache
| Apache a răspuns:

Sincer,am ajuns la concluzia ca nu e nici o diferenta intre astia care pun intrebari in care il idolatrizeaza pe bieber.si userii t.a care il pupa in cur cu prima ocazie!
Spuneti ca il urati dar e full t/a cu intrebari despre bieber ...deci il iubiti in secret?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Vorbeşte băiatul care are chiloţi cu bieber -_-

| Gandăr a răspuns:

Tu singur ai răspuns. [ mă-sa ]

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Gogu cred ca e primul like din viata ta :O? oricum bine spus, sa stii ca si eu am postere cu jastin bibelo' le folosesc sa adun rahatul cainelui laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

*yawn *

| thegreatgatsby a răspuns:

Si yawn-ul ala era pentru tine, nu pentru aia/ala cu Beier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are poza cu Bieber la avatar.New target added on "To Kill" listhttp://cdn1.knowyourmeme.com/i/000/076/537/original/Super_FUUU_Face.jpg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare cu Justin Bieber pusa la "Hobbies & Pets", cu Bieber scris gresit si in care ne mai intreaba si daca avem postere cu el... e clar ce-i de viata ei.