| Insomnii a întrebat:

Deci dupa mama si dupa canalul cel "stralucit" kanalD sambata vine apocalispa...
Eu mi-am facut bagajele, m-am pregatit pentru orice...incep sa-mi fac testamentu si tot ce e necesar...
Voi ce faceti?

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Știi, mereu mă întrebam cum e să simți culorile, poate pe acolo o voi simții...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Eu, ma duc in africa sa cunosc oamenii noi!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si eu ma pregatesc:In pat, cu popcornu, o sticla de cola si cu laptopu in brate...

| crisy_9816 a răspuns:

Off offf lasa tampenile ca nu va veni nici o apocalipsa pentru ca trebuia sa mai vina si in 2000 si in 2005 si toot na mai venit intr-adevar va fi introzi apocalipsa dar oana atunci vom mai trai noi 30000000000000 mi de ani asa ca lasa prostiilr astea si stai linistia

| IngelasulFlumuselSeUitaLaTine a răspuns:

Stii ce fac eu? Iti zic ce fac eu. Uite ce fac eu : Eu fac bine. Tu ce faci?

Revenind la subiect... Totdeauna mi-am dorit sa vad filmul Apocalipsa in 200000000000 D asa ca de ce sa nu profit de situatie si imi iau si eu popcornul si o sticla de cola, la fel ca si Comeandte, si incep sa vizionez de pe pervazul geamuluiwinking Jmecher, nu? - Da, fato stiu! Si mai e si gratis.

| Digital112 a răspuns:

Ma duc in iad cu o fata.

| Pralină a răspuns:

*ia popcornu' şi sucu' şi merge lângă Comeandtellmesomething şi IngelasulFlumuselSeUitaLaTine*

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

*Isi ia sucu' si popcornu si se duce langa @Pralina, Comeandtellmesomething şi IngelasulFlumuselSeUitaLaTine*.

| pwp a răspuns:

Eu acum mananc si imi iau la revedere de la tine happy
pa-pa tongue