| elasexygagica a întrebat:

Deci nu pot sa cred ca sunteti asa obraznici sa dati vine pe Loome pentru tot ce s-o intamplat, nu pot sa cred cat tupeu pe voi, cum indrazniti macar sa pronuntati numele" Loome" doamne sa va fie rusine din cauza voastra Loome paraseste TPU in 7 zile, doamne sfinte cum puteti dormi noaptea stiind ca ii reprosati ei despre campanie, de unde atata tupeu oameni doamne sa va fie rusine. Gata cu joaca, eu plec de pe site pentru ca m-ati dezamagit iar eu nu pot trai cu gandul ca Loome pleaca de pe site din cauza voastra, cum indrazniti? Poate chiar ma sinucid daca pleaca lume, deci cum vine asta? GATA plec, dar nu inca, in termen de 30 de secunde GATA!

NOT!

PS.Trivia/Amuzante laughing ce imi place sa dramatizezlaughing

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

@elasexygagica, sa mor de nu ma apucasem sa te injur pana sa vad finalul laughing
da, mai sunt nebuni d-astia, da' ce sa le faci? le-am distrus visul. ei credeau ca lume e buricul pamantului sau cum ar zice un contemporan, "miezul din dodasca". si ce-am mai ras cand s-au inselat... rolling on the floor

15 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

@mhn24

i'm in!

e lau daca am doal patlu anisoli?

| Bastet a răspuns:

Anonim:WTF? de cand sunt eu matura? eu sunt un aspirator!

Răspuns utilizator avertizat
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
M-am şi speriat când am văzut cum începe postarea laughing!

pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| elasexygagica explică:

@giuly nu stiu trebuie sa ma gandesc la un termen, ai vazut ca Loome are la nume " in termen de..." deci asta inseamna ca e la moda si trebuie sa ma gandesc si eu dar cred ca mai bine imi fac alt cont si voi face comicuri si voi pune intrebari astfel incat sa nu fiu recunoscuta! rolling on the floor laughing

| ProjectJackpot a răspuns:

Sincer, si eu eram pregatit sa-ti fac o criza aici laughing Noroc cu finalul.

| cryssa a răspuns:

Dar... ce s-a intamplat? o_O

| LucianGabriel a răspuns:

What?

Răspuns utilizator avertizat
| eugenl a răspuns:

Ai un mod de a atrage atentia, am zis ca cine stie ce filozofie o sa spui rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo Ela! Loome nu e buricul pamantului! E un NIMENI! Tot dramatizeaza atata isi pune ca titlu ca pleaca in 7 zile, asa si? Ce ne pasa noua? Sa faca ce vrea! Mie unu, nu imi pasa! Chiar ma doare undeva! oricum intrebarea ta va fi raportata deci nici nu mai am chef sa mai dau logg!

PA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooo, da?
Acum elasexygagica e considerata matura?
Really?
Adica cand voia sa redenumeasca TPU(Toti Pentru Unu) in TPS(Toti pentru sex) era tot aceeasi fiinta intelgenta, sau a devenit mare filozoafa acum?
Se vede ca aproape toti userii inteligenti au plecat.Noroc cu mhn24 si Bastet.
Bineinteles ca raspunsul va fi raportat, but...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BastetNuMaiEPeCampiitonguee tine te-am numit matură.
Mătură e don'șora Ela.