| anonim_4396 a întrebat:

Se zice ca numarul 072666666666666666 este a lu' dracu. Eu nu cred. Dar am sunat si baga o melodie la pian, si uneori raspunde. Ceea ce ma intereseaza cu adevarat e daca face cost sau iti ia din minutele nationale?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Mda, îţi ia, ca orice apel minute naţionale şi dacă nu ai faci cost suplimentar. Dar stai să-ţi zic pe bune ce i-a făcut unei cunoştinţe: i-a respins apelul când a sunat cu nr. ascuns! Al naiba drac! laughing Dar e ciudat doar faptul că există acel număr! Vreau să zic, 15 cifre şi încă sună, răspunde ori închide! Nu intră căsuţa...dar eu ştiam cu 12 de 6. Mă rog, nu cred că e al dracului, dar tot e ceva dubios!

70 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Iti ia capul

| Bya132 a răspuns:

*sună*
Îmi zice că dracu' e plecat Iad, în vizită la Măria. Mi-a răspuns un tip cu glas de șoarece...

| Pisicuța a răspuns:

O_o Vodafone = rețea blestemată de diavol
Hei, dar eu sunt pe Vodafone și a și memoria de la telefon (ocupată) 666 mb D:.
Sunt cumva blestemată? D=

| EVERYBODY a răspuns:

Dacă nu ai ce face cu creditul, transferă-mi mie un euro...eu îl pot folosi în scopuri mai bune o:-)

| Dumnezău a răspuns:

Breee,vezi ca nu era o melodie la pian, era de fapt Highway To Hell.Nu iti ia din minutele nationale, iti mai ia din nisipul din clepsidra in care-ti masoara viata.Pace!

| PiluLă a răspuns:

Orice apel in iad este taxat!

| Jazzooohs a răspuns:

Ca să vezi! Dreq are nr de Vodafone!

| CristiVssMămăligă a răspuns:

In caz ca raspunde sa il intrebati din partea mea[ForGoTTeNSoul], Daca are ventilator p'acolo prin iadthinking

| DrunkShepp a răspuns:

Da ma fix si eu care chiar credeam asta...pana am vazut nr e a lu bunica(din partea tatalui). acum stiu dc ziceti asta, stati calmi bunica nu e PREA periculoasa decat cand isi pierde ochelarii sau proteza.

| レクス a răspuns:

Nu stiu si nici nu vreau sa stiu. I don't want to see

| KoKo56 a răspuns:

Da-l draq de drac ca nu raspunde.Hai dracule raspunde, raspunde mai ai 15 secunde...

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Al dracu draculaughing mai da'l in kolo p vofaphone a? pai sa'si si kartela d Orange ca am cateva intrebari,poate are si cont pe fb,pe TPU! nenea dracu,auzi, la uh acolo e ventilator, ceva?

| LadyInBlack a răspuns:

Nu stiti daca are si cartela de Cosmote? Trebuie sa ii pun niste intrebari. waiting

| Deea2900 a răspuns:

Auzi! Are nr de Vodafone aaa? Nu are si cosmote? ca minute nationale nu mai am decat din astea de vodafone...Asadardevil.Ce spunea dracu'? Cum ii mai merge? Primeste pensia alea-alea? I s-a taiat din salariu? Doar e CRIZA pentru oricine nu?

| Deea2900 a răspuns:

Ca sa vezi...chiar acum am sunat la numarul' asta si spune: utilizator ocupat! ce prostie.are atatea cifre si inca suna!

| zooooza a răspuns:

Acum am si eu o intrebare. Oare ce telefon are dracu? laughing o fi cu touch screen? rolling on the floor Nokia? sau decare?! rolling on the floor
Ce melodie o avea?rolling on the floor) Si oare si-a facut si poze? rolling on the floor) hai ca sunteti tari rau

Ma intreb...Laptop n-are? rolling on the floor

Va multumesc mult ca Mi-ati facut ziua frumoasa.

| Chiuaua a răspuns:

Vodafon e o retea blestemata si pacatoas! Raman cu orangeul, piei Vodafone, piei satana!

| Eღilia62 a răspuns:

As suna si eu, da mi-e frica...

| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Am sunat si eu si mi-o zis ca ii ocupat si face o tocana de caine la protap rolling on the floor

| anika33 a răspuns:

Mie nu imi raspunde sad

| DorelSudoru a răspuns:

Iti explic eu(am sunat si eulaughing )
Se iau in considerare primele 10 numere.
Poti sa-ti cumperi numere speciale (adica sa le faci cum vrei tu) si asa numarul' cu multi de 6

| justme91 a răspuns:

Obvious troll is obvious.

| ramkat a răspuns:

laughing Ori ce nr ai forma si depasesc de 10 cifre sunt apelate doar primele 10. Poti scrie si 100 ca tot primele zecelaughing)

| BroascaCuElice a răspuns:

laughing rolling on the floor

e un nr ca oricare altul laughing

incearca la ce nr vrei uh sa pui ultima cifra de mai multe ori si tot sunalaughing

| DarkSunshiine a răspuns:

Okupat tare mah...da ocupatlaughingcine stie ce facerolling on the floor

| LetyKaty a răspuns:

Hai ca asta-i buna...deci am auzit-o si pe asta... daca raspunde intreaba-l care este filmul lui preferat si daca e cineva de la mine din rude indepartate p acolo. rolling on the floor

Odata m-a sunat acest numar pe telefonul fix si cand am raspus vorbea in chineza sau o limba de genul.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Intreaba-l luna asta pe cat imi vine menstruatia ca la mine inca nu sa reglat si imi vine tot cand nu trebuie.Mersi :X

| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Daca suni vine dracu dupa tine si e s*ge pana maine