| anonim_4396 a întrebat:

Deci singuri ati vruto uitati-va fotografie de amea de la 15 ani, si da, cant si la vioara, atuncea era un fel de prezentare si trebuie sa cant concertul la minor de Bach ei oricum...
http://imgur.com/Enrv0qC

33 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

eeeeee, sexy laaady

| LePotato a răspuns:

Ce inaltime ai? nu-mi pari a fi inalt thinking

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pai nici nu prea sunt 1, 75

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am 1.77 si imi pari a fi mult mai scund decat mine thinking

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Multe iti pare. asa sa primit fotografia nu stiu poate am mai crescut poza asta e din iarna trecuta.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Multe iti pare" te-am deranjat cu ceva? laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Apropo de Bach, sunt in ora de muzica

| Croampa a răspuns:

Aratati ca si un om care stie canta la vioara( cred ca vioara imi da impresia asta). thinking

| Suck a răspuns:

Frate devi penibil, "stiu ca-s uaratenie", ai pus poza si te asteptai ca toti sa te consoleze... penibil.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Nu am nevoie de nici o consolatie fiindca deja am invatat-o la pian :))
https://www.youtube.com/watch?v=MfDmUk7ie6s, mai mai mai penibil, bliat'
eu pentru mine is frumos da pentru altii is urat asa ca mai mai mai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasă vioară.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai nici nu ma asteptam la alt raspuns laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule, nu credeam ca o sa pui poza.
Ia canta ceva la vioara. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

NIci vorba ca la vioara is chior surd schiop si mut intelegi... stiu ca-s uratenie...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce spui asta? Fiecare om are frumusetea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce-i de mirare aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma asteptam sa arati altfel, in comparatie cu vocea ta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te mai tii de vioara sau ai ales alt instrument pentru cantat?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La moment cant la pian vioara am terminat-o cu excelenta, dar sunt praf, in comparatie cu ce pot la pian, a propos mai auzit cantand la pian?>

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Na-ti http://vocaroo.com/i/s1YoDgWbXz0Z, doar nu atrage atentia terog la prostiile pe care le vorbeam ca era ora 6 dimineata si nu am putu dormi toata noaptea.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Http://www.everydayim.com/
Pont: tineti clickul pe HUSTLIN si sa aveti deschis sonorul.
Stiu ca nu are niciun sens cu ce vorbiti voi aici de viori, dar trebuie sa vedeti asta! :))

| anonim_4396 explică (pentru XxTerrorxX2):

Poate mai luam si virusi laughing.
Eu nu ma bag, man.

| doreal a răspuns (pentru XxTerrorxX2):

Lol happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum iti par?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Om. Cum sa-mi pari? laughing)
Totusi, mi te imaginam blond cu parul ca al celui din poza ta de profil si cu ochii albastri thinking
Probabil din cauza ca toti moldoveni vazuti de mine erau blonzi cu ochii albastrii laughing.

| LoveSleep a răspuns (pentru XxTerrorxX2):

Foarte tare laughing

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga-te man, ca am multe siteuri din astea, si garantez eu ca nu au virusi laughing
Nu sunt genul ala.

| anonim_4396 explică (pentru XxTerrorxX2):

Siii...iiigur?

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Siii...iigur!

| anonim_4396 explică (pentru XxTerrorxX2):

Aaa laughing, misto.