| LaughingKarima a întrebat:

Deci stati ca stiu pe cine vrea sa aduca Alessa. Sigur nu va vorbi prea mult asa ca va zic eu detalii despre ea.
Ani : 16, de unde naiba ai luat 19 Ale?
Nume real : Noely si ceva, nu imi vine acum in minte numele de familie
Porecla : killer
Ce ii place : inca nu se stie exact, trebuie sa o intrebati.

31 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E timida si ii place horror? Interesanta tare combinatialaughing

| LaughingKarima explică (pentru AvalohAlyn):

Da, si ce? Daca esti timid nu iti poate place ceva anume? De ce va bazati toti pe stereotipuri?
E timida, nu vorbeste mult si e rusinoasa, dar daca ai stii ce citeste si la ce se uita nu te-ai mai baza pe stereotipuri.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru LaughingKarima):

Intrebam asta pentru ca si eu sunt timid...laughing Si cam stiu ce prefera timiziilaughing Nu am vrut sa te supar.happy Sorryhappy

| LaughingKarima explică (pentru AvalohAlyn):

Si uite din nou, nu toti sunt la fel, ok?
Nu m-am suparat, doar ca nu imi place cand cineva se bazeaza pe stereotipuri, e de prost gust.

| BlackArt333 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si eu sunt asa! tongue

| AvalohAlyn a răspuns (pentru LaughingKarima):

Exista prin lume multe lucruri care se bat cap in cap..Si asta e un stereotip?happy

| LaughingKarima explică (pentru AvalohAlyn):

Hai sa o luam asa, daca din 100 de persoane, o persoana e altfel, persoana respectiva trebuie ignorata/transformata in ceea ce sunt si ceilalti 99?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru LaughingKarima):

Cine a zis ca trebuie ignorata/transformata? Eu doar m-am mirat putin de descrierea care i-ati facut-o.

Sadismul este o parafilie care consistă în pulsiuni, fantasme și comportamente marcate și persistente, implicând căutarea și obținerea unei excitații sexuale prin activități reale și non simulate, care provoacă suferință fizică sau psihică altcuiva (umilind sau bătând acea persoană etc.)

Timiditatea este o trasatura genetica a unui om.De obicei te nasti cu trasatura asta si nu prea poti sa tii-o schimbi..decat doar controla putin.

Acum, tu nu crezi ca a fi timid e una si a fi sadic e alta? Se bat cap in cap, parerea mea.Insa nu a zis nimeni ca trebuie ignorata, Doamne fereste.happy

| LaughingKarima explică (pentru AvalohAlyn):

Nu trebuia sa cauti, stiam si eu ce inseamna, insa dupa cum am zis in alt raspuns, nu e sadica Cum a zis Ale, doar ca ii plac chestiile horror.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru LaughingKarima):

Okey.N-am vrut sa te enervezlaughing

| LaughingKarima explică (pentru AvalohAlyn):

Dar nu m-ai enervat laughing

| KamaSutra a răspuns:

Pare draguta
Sper sa o corup smug)

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Numai sa nu o bagati si pe ea la haremul de baieti, e inocenta draguta de ea, si nu, nu e sadica cum a zis Alessa, doar ca ii place horror.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Daca il vede pe pianist o sa fuga cat vede cu ochii laughing

| LePotato a răspuns:

Uu smug

| Croampa a răspuns:

Sper sa-i placa creepypasta! big grin

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Asta trebuie sa o intrebi pe ea sau pe Minion, minion e cea mai apropiata de Noely.

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Mi-e dor de Miniona! crying(
Ce mai face? big grin

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

E bolnava, draguta de ea.

| Geanin a răspuns:

Stie sa cante?

| LaughingKarima explică (pentru Geanin):

Nu stiu, trebuie sa o intrebi.

| L1feDRAIN a răspuns:

Acum am inteles.

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Ce ai inteles?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

Cine e fata asta, am vazut intrebarile puse azi si imi ieseam din minti.

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Saracul de tine laughing

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

sad

| AlessaLovesYou a răspuns:

Nu stiu, eu 19 stiam laughing