| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU Mie imi place ff mult numele Miiikii love struck stiti de la ce nume provine? pe mine ma cheama Alexandra Beatrice. sigur de la ele nu dar. il pot folosi ca porecla? daca da nu stiu. ce motiv as avea ar merge sa zic c aimi place numele?laughing
funda

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vine de la numele de Mihai, Mihaela si nu are nici o legatura cu numele tau, daca indragesti asa mult aceasta porecla nu te condamna nimeni fiindca o folosesti

| wolder a răspuns:

O colega mihaela era strigata miky

| JammyBrooks a răspuns:

Pai ai putea bella de la beatice. daca iti place. poti sa ai ce poecla vrei tu dar nu tu trebuie sa o alegi ci prietenii tai

| loveandkiss a răspuns:

Eu cred ca provine de la numele Mihaela. Consider ca numele tau e frumos si nu-ti trebuie neaparat o porecla...dar tu decizi. sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| melania35 a răspuns:

Nu ti se prea potriveste porecla Miki la numele pe care il ai big grin Dar ai putea avea alte porecle: Alexa, Sandra, Bella, Beà :*