| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt foarte dezamagit ca nu am putut ajunge in top 3 chiar si daca am stat toata ziua aici. Acum raspundeti
1. Cat face 2 + 2 * 2
2. Cum va imaginati ca arat.
3. Citi ani ai?
4. Citi prieteni ai?
5. Care e obiectul vostru preferat la scoala
6. Daca ai avea ocazia sa ma saruti pe obraz ai face-o?

53 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

1. 6(se face mai întâi înmulțirea) Nu-mi permit să glumesc cu chestii de astea că în mai puțin de-o lună am bacul.
2. Ca Paula, doar că fără mustață.
3. aproape 19 boss, aproape 19.
4. Mai mulți de-o ciurdă.
5. Obiect zici? Cre' că clanța de la ușă.
6. Te-aș săruta pe gât.
P.S: sunt gay

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Each... sunt pervers dar nu gay, dar oricum mulumesc big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Păcat :c

| OldSoul a răspuns:

1.Un multiplu de 2.
2. 2 ochi, un nas, o gura...
3.69
4.Putini peste 300(pe facebook normal)
5.Routerul wireless
6.Sorry, nu-s gay...

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Nici eu, dar-s destul de perversut.

| Doub a răspuns:

1. 123
2. Eşti înalt, probabil.
3. Aproape 18.
4. Nu ştiu, oricum, nu mai mulţi de 5.
5. Istoria.
6. Nu, nu te cunosc.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce fel de 123?,, La mine tot istoria-i preferata...

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie îmi place istoria de la 1900 încoace.big grin

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
-6?
-Arati fain. (Brunet cu ochi caprui?)
-trebuie? Stii deja.(Intre 10 si 20)
-Uff...greu la asta pai 1, 2, 3, 4...
ce intelegi prin prieteni? Asa foarte foarte apropiati vreo 4 in rest cam 16 (cu care sa ma inteleg doar, nu foarte bine dar ok)
5.Romana clar
6.Nu sunt fata deci pas.

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Adica poti sa ai si 10 big grin big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahahaha laughing Stii deja cat am. Vrei sa tip? Dupa sa vina astia peste mine...Stii ca-s traumatizat de cand am vazut ce e pe la trivia/amuzante laughing

| KillMePlease a răspuns:

1. Răspunsul final e,, C"
2. Ca o fiinţă umană
3. 15. tu?
5. Nu am nici un obiect,, preferat"
6.Nope ( dope)
(ştiu că am sărit peste,, 4", treci peste, man)
cf?

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Cinstit? mi s-a parut ca ai 20, acum stau pe TPU si ascult muzica lui Chopin, si tot ma mir cum am primit asa multe raspunsuri la aceasta intrebare, credeam ca o sa fie numai vreo 2, 3.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Par chiar atât de bătrână?
anyway, normal că ai primit multe răspunsuri, doar esti copil cuminte, la ce te aşteptai?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. 222
2. Nu stiu... Ca un moldovean
3. Am, am
4. Prieteni in adevăratul sens al cuvântului... Cam 10 thinking
5. Creta laughing
6. Nu

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Adica cum ca un Moldovean?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, nu stiu laughing

| Suck a răspuns:

1. 3, (0)
2. Nu-mi pasa, imaginatia mea e mult prea sadica.
3. 19 ani
4. Am o fata care mie prietena si cam atat, restul se numesc cunostinte.
5. Psihologia.
6. Incepi bine si termini prost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. 78653 mint, 8.
2. Cred ca arati ca un om, cred ca esti inalt, brunet.
3. 15 sad
4. Doar persoanele de pe net.
5. cred ca doar cartea de la biblioteca. thinking
6. daca ai arata ca tipul din poza, te-as manca de viu. Ce dragasas e, cine e? E fan art?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci ai mintit dublu, e 6
si eu 15
Daca crezi ca arat ca tipul din poza, inseamna ca asa si este big grin
Cred ca da e fan art.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa, uite, nu am respectat regula inmultirii. spre apararea mea, n-am mai facut mate de un an. big grin
Asa este? Vezi ca am boala pe pufosenii. O.O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1) 22...2. Al 3-lea 2 e cenzurat.
2) Mpăi arăţi a tip. Om. Puştiulică neblond, sunt sigură. NEBLOND.
3) Da' ce-ţi pasă? =]]
4) prietene*
5) Matematica.
6) Ce-i bă cu întrebarea asta? MORI.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate trebuie sa ma dezic de la ultima propunere, doamna Hitler big grin,
de neblond, intr-adevar, da imi pasa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

WOOW MĂ SIMT ONORATĂ.
Da' tot e naşpa şi va rămâne întrebarea aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)6
2)A om, habar am. Tot ce-mi iese in privire e avatarul tau cu omul pisica.
4)Mi-am facut mai multi prieteni pe TPU decat in viata reala.
5)Tabla.
6)Am herpes, si raie, si afte bucale, si limba geografica, si carii, si paduchi, si purici si... De toate, sigur vrei? big grin
Glumesc, n-am niciuna dintre alea, dar eu nu pup oamenii nici sa fie ziua lor.
Sunt mai ciudata de felul meu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multe probleme mai ai, dar te iubesc asa cum esti...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa-ti raspund la fel cum a facut si Audrey Hepburn la replica
"te iubesc".
Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 ma doare capul deja de la complexitatea intrebarii
2 nu imi pasa straight face
3, 21
4 haioasa intrebarea laughing nu am ce zice
5 nu aveam unul
6 piei satana ca nu"s gay laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da cind erai mic tata poate te-a pupat vreodata, vrei sa zici ca-i gay =) =)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu a facut asa ceva vreodata, poate de aia am si ideea asta.

| SabinaQueen a răspuns:

1.6
2.Stiu ca esti baiat si ata(nu am o imaginatie prea bogata in ultimul timp)
3.10-20 ani
4.Am o groaza de *prieteni* dar adevarati, nu am
5.pauza
6.O_O
Pe bune?
Nu prea stiu

| KateMiddleton a răspuns:

1)6
2)fata patrata, smolitel, ochi caprui, barbuta.
3)14
4)4
5)muzica
6)slab posibil, dar nu zic nu categoric

| BlackAndWhite1 a răspuns:

La a doua intrebare:cred ca esti inalt si brunet si la ultima intrebare raspunsul e da.

| anonim_4396 explică (pentru BlackAndWhite1):

Desigur, " si eu tot te iubesc " ( cu ironie ).

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma prindeam ca esti ironic si fara sa scrii. Si chiar te-as pupa pe obraz.

| anonim_4396 explică (pentru BlackAndWhite1):

Eu cred ca nu stiu depinde ce fel de om esti, nu mii greata de asa ceva.

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ti-ar fi?

| anonim_4396 explică (pentru BlackAndWhite1):

Probleme de ale mele, nu voi concretiza dar am niste amintiri foarte neplacute.

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu pupatul pe obraz? Ma intreb ce ar putea fi.

| anonim_4396 explică (pentru BlackAndWhite1):

Mda.

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai sa ghicesc s-a terminat ca un pupic pe buze nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai fost violat?
Scuzeee, nu m-am putut abţine.
M-am întors din greşeală la întrebare.

| anonim_4396 explică (pentru BlackAndWhite1):

Deci este o istorie lunga... eram la tabara de vara aveam vreo 12 ani atunci si am facut ce-a mai mare prostie posibila si gretoasa a vietii, m-am indragostit intr-o fata de 15 ani, ea se comporta frumos cu mine imi spunea ca-i sunt ca un frate si intr-o noapte m-a sarutat cu "pasiune" apoi urmatoarea noapte am intrat la ea in camera si ghici ce am vazut cum ea si cu unul, faceau dragoste de aia ca in" filmuletele palpitante ", imagineaza-ti ce soc am avut, sa vad pornuha(moldoveste asa zicem ) la in realitate la 12 ani, de atunci imi este desgustator absolut tot despre dragoste, cred doar in dragostea suprema divina care este foarte rara, care se manifesta doar prin iubire sufleteasca nu fizica, da, stiu ca-s ciudat, insa istoria e reala...

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-a marcat faza aia. Si e si normal...ce aiurea. Da am zis ca te-as pupa pe obraz pentru ca mi se pare un gest frumos. Acum cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am fost violat psihic...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Începeam să cred că eşti de treabă fiindcă urăşti dragostea, până am văzut că eşti de acord cu cea "sufletească".
Hai măăă, e stupidă şi una şi alta. straight face

| anonim_4396 explică (pentru BlackAndWhite1):

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Spune-i asta pianului meu, lui Chopin, Lizst... Nu suport dragostea din ziua azi cum n-ar fi ea invelita, si eu nu stiu tu ce intelegi prin dragoste, dar ceea ce se intimpla in timpurile noastre e groazic...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu există nicio dragoste.
Sau nu în sensul ăla.
Sincer nici eu nu înţeleg ce înţeleg prin asta.
Tu ce înţelegi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Greu de lamurit ce percep eu dar voi incerca, dragostea nu este o greata cu care se ocupa toate fetele si baietii de azi, aceea e varsatura de bivol, toate sentimentele alea de rahat care nu prezinta nimic si sunt doar niste hormoni pacatosi de tiroxina sau nu mai stiu eu ce acolo, iar toate "dragostele" astea moderne se sfarsesc prin despartire sau prin saruratie, ei niciodata nu vor putea sa fie impreuna toata viata, vor fugi unul de la altul, vor cauta scuze si se vor certa la nesfarsit, doar copiii ii vor lega uniti, oricum se vor satura si intr-un bun sfarsit se vor desparti si vor intelege ca au cheltuit ani intregi pentru o prostie. Dragostea din prisma mea de vedere este un sentiment care nu este legat de toate organele omenesti dar este ce mai presus si mai presus decat mai presus, este atat de presus incat nu cred ca-l voi cunoaste vreodata, cred ca doar vreo 0'99 % din populatia planetei l-au simtit. Dar acest sentiment poate fi imitat prin iuborea fata de ceva presus : muzica, pictura, poezie etc. Sper ca ai inteles...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, am înţeles, gândeşti bine în legătură cu anumite chestii.
Deşi pentru mine va rămâne mereu ceva stupid care nu există deci stupid.
Avem ceva în comun. :]]
Oricum, îţi place să scrii?
Observ că-ţi place să tastezi mult, de asta întrebam.

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Ce ar trebui sa fie asta?

| anonim_4396 explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Pai, nici eu nu stiu.