| anonim_4396 a întrebat:

Declar cheful TPU inceput. Tuica e din partea casei. Amuzamentul vine de la voi, ca sunteti simpatici. Pentru inceput, ce muzica ascultam?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Hai sa nu ziceti ca sunt rau...va pun si ACDC-Highway to hell.

95 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ioanaa, am cam pierdut distractia... In 2 ore se intampla multe la un chef. Probabil toti sunt manga, pe langa pat, pe sub masa... Numai Bro, cu sticla de whisky se tine tare. Canta pe masa de jale si de dorlaughing Mi te si imaginez, bro!

| psiholoaga a răspuns:

Au... cu ce mahmureala m-am trezit. Mai e cineva pe aici? Sau toti va refaceti?laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am adus placinte poale-n brau(din Moldova), tuica de cazan(din caise si zarzare) si un vin nohan productie proprie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Lory, de unde esti mai exact? Eu sunt din Barlad.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tudore palinca ta e slaba, tuica mea are 57 grade asa ca ai grija, un paharel si prinzi posturi straine...

lolita
| lolita a răspuns:

Hei!, cred ca TPU are vreun virus, deoarece toti aveti chef de chefrolling on the floor, ma bucur ca s-a mai desins admosfera dupa toate cele petrecute saptamana trecuta.

| lia a răspuns:

Prezenta! Si pizza e la cuptor, cum am promishee hee

| lia a răspuns:

laughing Pentru ca baietii sunt deja beti turta rolling on the floor

| lia a răspuns:

Pai tu esti gazda, din acest motiv ai rezistat pana acum laughing

| lia a răspuns:

Lasa ca stim numai noi doi si restul, dat fiind faptul ca ai dat de stire laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

No God, berea trebuia sa o aduca Bro, dar vad ca s-a dat lovitbatting eyelashes laughing

| lia a răspuns:

Turist, din tot ce ai spus tu acolo eu vreau ceapa ca sa fiu convinsa ca dupa ce ma imbat nu se mai da nimeni la mine laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Eu am niste manelele pe calculatorul fratelui meu, aviz amatorilor laughing
Bro, sa inteleg ca tu ai cam incercat asta la intalnirile nedorite, sau la cele dorite, ca i-ai pus la inncercare dragostea laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Ok, eu sa stiti ca m-am imbracat ca o pitzipoanca, numai ca astept sa mi se faca poze laughing rolling on the floor
Am fost atenta la fiecare detaliu de la descrierea ei laughing

| lia a răspuns:

@Eu_o_mare_enigma, ai spart gasca, au plecat toti cand ai venit tu laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Bizzare, welcome!
Mai este loc intre mine, Ioana si Dora laughing

| lia a răspuns:

Bine ai venit GyuTzza happy

| lia a răspuns:

Eu sunt in picioare, nu are cine sa ma doboare dat fiind faptul ca este virtual cheful, aici sunt mare si tare laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Eu sunt prezenta de la inceput si incerc sa prind si finalul laughing
Nu stiu daca am sanse pentru ca deja incep sa ma preling pe scaunul asta.
Aaaa, si eu_o_mare_enigma, raspunsul este nu, nu din cauza ta ma preling laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

@Lory si Constantaporca, eu sunt din Iasi love struck
Poate primesc si eu portie dubla la placinte si la tuica, acum am dat dovada ca sunt romancahee hee laughing

| lia a răspuns:

Julian, nu este nici o problema, te-ai delectat dimineata la cafeluta cu raspunsurile noastrehee hee

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Oops. Buna seara! Mai bine mai tarziu decat niciodata!
Am venit cu tuica de 5 ani, palinca de vreo 20, am vin de butuc, bere, martini si ceva whisky.

Am si ceva saratele - le donez ca nu am voie sa pap sarat.
In playlist acum canta "Cine-a pus carciuma-n drum" M. Tanase.

Bro, puteai sa ma anunti si pe mine mai devreme!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ioana si eu la fel! smug
Numai ca sunt cu sufletul langa voi happy
In rest sunt la bucatarie happy Ca ajutor smug

| Bishop a răspuns:

Salut la toata lumea! am trcut si eu pe aici sa va spun ca toate raspunsurile le vedeti pe al doilea rand (sub ala unde scrie "70 răspunsuri: | RSS raspunsuri"), in dreapta sunt niste butoane albastre spre stanga si dreapawinking distractie placuta happy
p. s.: pepsi aveti? ca mi-e tare sete big grin

| ioanaa a răspuns:

Frate am intarziat putin, mai e cineva? laughing

| ioanaa a răspuns:

Bro, whisky ce ti-a mai ramas, sa nu mai dai la nimeni. E al meu! rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

E suprasolicitat, eu nu vad raspunsurile decat pana la 31 si am vazut ca acum sunt 43 de fapt. Nu mai pot sa vb cu voi sad
Sunt redusa la tacere rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

Toata lumea agitata, speriata ca nu putem continua laughing Dar bautura mai este? Sau a baut-o Bro si. shock. mike. pe toata? laughing

| ioanaa a răspuns:

Psiho, pai atunci hai sa-i luam sticla si sa-l dam jos de pe masa, si-asa canta urat laughing Si sa ne apucam noi de cantat, facem un duet formidabil rolling on the floor